PDA

Zobacz pełną wersję : Filmik 360 z widoczkami



maly5
26-01-2011, 11:28
http://www.wykop.pl/ramka/601161/film-360-stopni/

Fajny filmik 360 - mozna pokrecic kamerka - mam nadzieje ze nie bylo ;)

miron19j
26-01-2011, 11:37
http://www.wykop.pl/ramka/601161/film-360-stopni/

Fajny filmik 360 - mozna pokrecic kamerka - mam nadzieje ze nie bylo ;)
a mnie się udało utopić helikopter
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

maly5
26-01-2011, 11:49
no normalne to nie jest, ale zlewam z tego utopionego helikoptera od minuty :mrgreen:

ThomasVoland
26-01-2011, 13:59
Był cały temat o takich filmach. Ten z helikoptera wyjątkowo słaby, może przez to, że taka jakość.