PDA

Zobacz pełną wersję : Marzenie Nikoniarza ;)



biegly
26-01-2011, 11:18
Znalazłem takie (http://www.flickr.com/photos/ultravod/183155772/) zdjęcie i sie rozmarzyłem :D
Ahh........

darkmajin
26-01-2011, 11:23
mam to samo mój af-s już ostrzy O_o


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/bikinisydneyEPA_450x214-1.jpg
źródło (http://img.metro.co.uk/i/pix/2007/09/bikinisydneyEPA_450x214.jpg)

mycza
26-01-2011, 14:52
Znalazłem takie (http://www.flickr.com/photos/ultravod/183155772/) zdjęcie i sie rozmarzyłem :D
Ahh........

Ja też widząc tam kilka tele:)

Rycerz
26-01-2011, 17:31
a po co ci prawie 60 obiektywów? ;-)
wyobrażam sobie dylematy: co dzis zapakować na wyjscie ;-)

t0m3k
26-01-2011, 17:39
co dziś zapakować na wyjście? ...hmm, chyba znowu wezmę ze sobą taczkę...

Ile podstawek do papieru by było :D

frostic
26-01-2011, 18:10
Znalazłem takie (http://www.flickr.com/photos/ultravod/183155772/) zdjęcie i sie rozmarzyłem :D
Ahh........

myślałem, że w linku jest jakiś Mark III ;)

marzyciel9
26-01-2011, 18:19
nawet nie wiedziałem, że istnieje 300/2

mariush777
26-01-2011, 19:02
a po co ci prawie 60 obiektywów? ;-)
wyobrażam sobie dylematy: co dzis zapakować na wyjscie ;-)

jakiż miły by był to dylemat :)

login_87
26-01-2011, 20:36
Ile podstawek do papieru by było :D

raczej przyciskow...

pil74
26-01-2011, 20:50
Już widzę jak klniesz targając na plecach 1200-1700. :)

kkokosz
26-01-2011, 21:19
Tylko Arnold Gubernator dałby radę ;) No, może jeszcze Sylwester S. :) Dla nich byłoby to jak 35/1.8 dla mnie :D

Błażej
26-01-2011, 23:04
Czegoś takiego mi tam jeszcze brakuje:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/itemBazookagif1-1.jpg
źródło (http://i2.pinger.pl/pgr217/937cfcea002763c74c57de8a/itemBazooka.gif1.jpg)

ML86
27-01-2011, 14:51
Znalazłem takie (http://www.flickr.com/photos/ultravod/183155772/) zdjęcie i sie rozmarzyłem :D
Ahh........
Dobrze, że nie mają różnych kolorów, bo kobiety pewnie by się dodatkowo zastanawiały, który obiektyw pasuje do jej paznokci xD

chodnik
27-01-2011, 21:28
jakiż miły by był to dylemat :)

a po co ci prawie 60 obiektywów?
wyobrażam sobie dylematy: co dzis zapakować na wyjscie

a co tam, wziąć busa z obiektywami i na miejscu sie zastanawiać, próbować i przymierzać