kastep
24-01-2011, 00:28
Witam.
Zamierzam wybrać się na dniach do znajomego i zrobić coś w tym stylu tylko bez ruchów statywem
Bawił się może ktoś z Was w takie zdjęcia. Dokładnie chodzi mi o to co ile najlepiej robić zdjęcia, żeby później było gładkie przejście.
http://www.youtube.com/watch?v=o3Hj2adjFzI
Niżej widać, że czas 30 sekund nie jest za dobry bo widać przejścia
http://www.youtube.com/watch?v=q5rNxIP4o8Q
Zdjęcia będę robił nocą na wsi (zero latarni itp) :)
Za każdą odpowiedź, ewentualnie sugestię dzięki
Zamierzam wybrać się na dniach do znajomego i zrobić coś w tym stylu tylko bez ruchów statywem
Bawił się może ktoś z Was w takie zdjęcia. Dokładnie chodzi mi o to co ile najlepiej robić zdjęcia, żeby później było gładkie przejście.
http://www.youtube.com/watch?v=o3Hj2adjFzI
Niżej widać, że czas 30 sekund nie jest za dobry bo widać przejścia
http://www.youtube.com/watch?v=q5rNxIP4o8Q
Zdjęcia będę robił nocą na wsi (zero latarni itp) :)
Za każdą odpowiedź, ewentualnie sugestię dzięki