Zobacz pełną wersję : efekt-jak uzyskac
Wie ktoś może z Was jak uzyskac takie efekty?
http://picasaweb.google.com/dorania2/BFGjEJ?authkey=Gv1sRgCMjihYjsotvpjAE#
Chodzi mi o kolorystyke, bo cos mi nie wychodzi uzyskanie podobnego klimatu
photofun
23-01-2011, 20:36
Kolorystykę którego dokładnie zdjęcia? Bo jednak każde różni się obróbkowo...
zle skopiowalam, chodzi o zdjecie 1 :)
A co w niej szczególnego?
A co w niej szczególnego?
Obstawiam, że chodzi o tę trupio-bladą cerę.
everyman
24-01-2011, 13:05
Najprościej mniej więcej tak to widzę (w dużym skrócie):
Warunki - pochmurny dzień (taki naturalny softbox dla słońca) lub jakieś zacienione miejsce (itp); światło dodatkowo wyrównane srebrną blendą (możliwości jest wiele).
Makijaż - to już nie moja działka. :p
Obiektyw - jakaś jasna portretówka.
Obróbka - przy wywoływaniu NEFa w zakładce od kolorów dla pomarańczowego oraz żółtego zwiększamy luminancję i zmniejszamy zarazem saturację. Później znając życie trochę zabawy w stylu dodge&burn...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.