Zobacz pełną wersję : Komórka dla seniora.
Prosty w obsłudze,duże cyfry i litery oraz niezawodność.W cenie do 300 zł co byście polecili?
Ostatnio na gwiazdkę kupiliśmy dziadkom MYPHONE 1050. Prosty, duży cyferblat, głośny dzwonek, dobrze się rozmawia, proste menu i dodatkowe funkcje typu SOS i latarka ;). Blokowanie przesuwanym pstryczkiem, a nie kombinacją klawiszy, co dużo ułatwia. W sumie są bardzo zadowoleni i nie mają problemów z obsługą (~78 lat).
photoaction
23-01-2011, 13:52
był identyczny temat na forum zdaje się w tym dziale. Tam jest wszystko napisane.
Ale czad, kupuje sobie albo mojej matce, jeszcze zobacze
edit/ tzn nie jestem dziadkiem jeszcze, ale niańce wcisnę
photoaction
23-01-2011, 13:54
btw
http://www.megamarket.com.pl/maxcom-telefon-maxcom-mm450bb,id-113806?gclid=CKagtZ2i0KYCFYJE3godxXH9IA
No i kupilem. Model 1055. Banalnie prosty, rewelacja! Jak za starych dobrych czasow!
Tapatalk on my HTC Desire
Również kupiłem myPhone 1055 retto.Mam tylko jedno małe pytanie.Gdzie w tym fonie znajduje się mikrofon?Pytam ponieważ kupiłem do niego nieoryginalne etui,w którym muszę wyciąć otwór na ten mikrofon.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.