Zobacz pełną wersję : Nowy York w 3,5 minuty.
Znalazlem w sieci bardzo ciekawy filmik, przedstawiajacy N Y w bardzo ciekawy sposob. Mysle ze warto jest poswiecic zaledwie 3,5 minuty na ogladniecie. Podczas ogladania czulem sie jakbym tam byl. Na mnie wywart ten filmik ogromne wrazenie a jak wy go odbieracie? Polecam oczywiscie full HD :)
S9in-BscH5M
velaskez
22-01-2011, 20:27
Filmik z deka smutnawy, a to miasto wcale a wcale smutne nie jest;)
Ujęcie z taksiarki najlepsze. Generalnie to tak tam jest. Szybko.
W NYC bardzo duże znaczenie w odbiorze otoczenia ma charakterystyczny zapach. W filmiku go nie ma. :razz:
velaskez
22-01-2011, 20:34
W NYC bardzo duże znaczenie w odbiorze otoczenia ma charakterystyczny zapach. W filmiku go nie ma. :razz:
I to, że zawsze jest jasno, i zawsze jest kilka stopni cieplej niż poza miastem :D
coach_lodz
23-01-2011, 12:07
bardzo fajne... lubię to miasto... :)
a najbardziej to: "stand clear of the closing doors please..." - kto był to wie o czym mówię ;)
Ogląda się przyjemnie ale mieszkać bym tam nie chciał :)
marszull
23-01-2011, 12:49
fajnie to wyglada, kiedys myslalem o czym takim i warszawie
moze teraz do tego tematu wroce ;)
Maciek R
23-01-2011, 12:57
Oj, świetne!
Ciekawe ile zdjęć zostało "strzelonych" do stworzenia tego filmiku.
Ogląda mi się o tyle ciekawie że w przyszłym roku melduję się w NY na prawie miesiąc. Już nie mogę się doczekać.
bardzo fajne... lubię to miasto... :)
a najbardziej to: "stand clear of the closing doors please..." - kto był to wie o czym mówię ;)
to zapraszam do Londynu, by posluchac "mind the gap" w metrze :D
to zapraszam do Londynu, by posluchac "mind the gap" w metrze :D
A metrze w Pradze:
ukonczite prosim wystup a nastup, dwere se zawiraji;-)
A w Monachium bitte zurick bleiben, czy jakos tak.
Tapatalk on my HTC Desire
A tak technicznie, to jak realizowane jest płynne przesuwanie poziome? Myślałem,że przez cropowanie tych samych kadrówz przesunięciem, ale na niektórych ujęciach zmiena się perspektywa, więc aparat musiał się przesuwać. Co obstawiacie, jakieś szyny pod statyw i przesuwanie o stałą ilość cm?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.