PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy York w 3,5 minuty.



bahuone
22-01-2011, 19:10
Znalazlem w sieci bardzo ciekawy filmik, przedstawiajacy N Y w bardzo ciekawy sposob. Mysle ze warto jest poswiecic zaledwie 3,5 minuty na ogladniecie. Podczas ogladania czulem sie jakbym tam byl. Na mnie wywart ten filmik ogromne wrazenie a jak wy go odbieracie? Polecam oczywiscie full HD :)

S9in-BscH5M

velaskez
22-01-2011, 20:27
Filmik z deka smutnawy, a to miasto wcale a wcale smutne nie jest;)
Ujęcie z taksiarki najlepsze. Generalnie to tak tam jest. Szybko.

M_B
22-01-2011, 20:29
W NYC bardzo duże znaczenie w odbiorze otoczenia ma charakterystyczny zapach. W filmiku go nie ma. :razz:

velaskez
22-01-2011, 20:34
W NYC bardzo duże znaczenie w odbiorze otoczenia ma charakterystyczny zapach. W filmiku go nie ma. :razz:

I to, że zawsze jest jasno, i zawsze jest kilka stopni cieplej niż poza miastem :D

maki
22-01-2011, 23:06
nom...fajne

coach_lodz
23-01-2011, 12:07
bardzo fajne... lubię to miasto... :)

a najbardziej to: "stand clear of the closing doors please..." - kto był to wie o czym mówię ;)

Calme
23-01-2011, 12:21
Ogląda się przyjemnie ale mieszkać bym tam nie chciał :)

marszull
23-01-2011, 12:49
fajnie to wyglada, kiedys myslalem o czym takim i warszawie
moze teraz do tego tematu wroce ;)

Maciek R
23-01-2011, 12:57
Oj, świetne!

Ciekawe ile zdjęć zostało "strzelonych" do stworzenia tego filmiku.

admin
23-01-2011, 17:47
Ogląda mi się o tyle ciekawie że w przyszłym roku melduję się w NY na prawie miesiąc. Już nie mogę się doczekać.

GeparD
24-01-2011, 08:20
bardzo fajne... lubię to miasto... :)

a najbardziej to: "stand clear of the closing doors please..." - kto był to wie o czym mówię ;)

to zapraszam do Londynu, by posluchac "mind the gap" w metrze :D

freefly
24-01-2011, 09:15
to zapraszam do Londynu, by posluchac "mind the gap" w metrze :D


A metrze w Pradze:
ukonczite prosim wystup a nastup, dwere se zawiraji;-)

maki
24-01-2011, 09:55
A w Monachium bitte zurick bleiben, czy jakos tak.

Tapatalk on my HTC Desire

kemot
24-01-2011, 10:28
A tak technicznie, to jak realizowane jest płynne przesuwanie poziome? Myślałem,że przez cropowanie tych samych kadrówz przesunięciem, ale na niektórych ujęciach zmiena się perspektywa, więc aparat musiał się przesuwać. Co obstawiacie, jakieś szyny pod statyw i przesuwanie o stałą ilość cm?

ku6i
24-01-2011, 10:38
Szyna z napędem.