PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo bardzo fajny filmik



tunerek
22-01-2011, 14:44
TU (http://www.youtube.com/watch?v=oIq5X_Z0gO8&feature=related) szczerze polecam, aż łezka kręci sie w oku(to były czasy).

Sebastianito
22-01-2011, 15:00
Jest watek: czego teraz sluchasz... tam sie powinno to znalesc...

velaskez
22-01-2011, 15:48
jest watek: Czego teraz sluchasz... Tam sie powinno to znalesc...

znaleźć.

c-man
22-01-2011, 20:50
No to se pogadaliśmy ;)