Zobacz pełną wersję : Bardzo bardzo fajny filmik
TU (http://www.youtube.com/watch?v=oIq5X_Z0gO8&feature=related) szczerze polecam, aż łezka kręci sie w oku(to były czasy).
Sebastianito
22-01-2011, 15:00
Jest watek: czego teraz sluchasz... tam sie powinno to znalesc...
velaskez
22-01-2011, 15:48
jest watek: Czego teraz sluchasz... Tam sie powinno to znalesc...
znaleźć.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.