PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie jest szkolenie na pozwolenie foto w kościele



bazej
16-01-2011, 22:55
Czy ktoś z Was może orientuje się gdzie w kuj-pom w najbliższym terminie jest szkolenie odnośnie fotografowania w kościołach? Chodzi o zdobycie tego pozwolenia

thor88
16-01-2011, 22:59
napisz do kurii to ci odpiszą.

marcogk
16-01-2011, 23:01
Ale jest już taki wątek na forum więc wystarczy poszukać tam odpowiedzi.

bazej
17-01-2011, 12:31
nie wątpie że jest taki wątek i nawet szukałem, ale widocznie źle wpisywałem bądź nie dotyczył zupełnie tego czego ja szukam. Chce podkreślić, że szukam czegoś w kuj-pom

Sapphiron
17-01-2011, 12:41
tak jak już thor napisał. poszukaj na stronie kurii albo zadzwoń... tak bedzie najszybciej