PDA

Zobacz pełną wersję : Światełka i pytanie



Tom_Killer
14-01-2011, 00:26
Pytanko za 100 punków, jak powinienem złapać chwile zeby było wrażenie "pędu" ?
Statyw i pokręcić obiektywem ?
1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img146.imageshack.us/img146/5678/dsc3457a.jpg)
2

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/3387/dsc3464a.jpg)

cheyenne
14-01-2011, 00:35
sorry za OT
masz czeski błąd w stopce: zamień bs na sb :)

Franeq
14-01-2011, 00:38
Statyw, zablokować ostrość /ja bym to zrobił na końcu tunelu/ czas 1/20 sekundy i pokręciłbym, ale zoomem :-))

Tom_Killer
14-01-2011, 10:16
zoomem - powiadasz, poszukam takiej opcji w moim menu :):)

Kartofelinder
18-01-2011, 00:49
Możesz też pokręcić aparatem :) Warto przy tym mieć też jakiś obiekt w kadrze..

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=169413

Aha, użyj szerokiego kąta i nie cropuj. Wyjdzie lepiej.