Tom_Killer
14-01-2011, 00:26
Pytanko za 100 punków, jak powinienem złapać chwile zeby było wrażenie "pędu" ?
Statyw i pokręcić obiektywem ?
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img146.imageshack.us/img146/5678/dsc3457a.jpg)
2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/3387/dsc3464a.jpg)
Statyw i pokręcić obiektywem ?
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img146.imageshack.us/img146/5678/dsc3457a.jpg)
2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/3387/dsc3464a.jpg)