Zobacz pełną wersję : Quake Live - gra ktoś?
gra ktoś z Was w Quake Live? ;)
Ja trochę grałem ale przejadło się trochę już ;P, ile można sobie mózg quakiem lasować ^^:)
ja niestety w robocie nie moge a w domu nie mam czasu ;/
ja niestety w robocie nie moge a w domu nie mam czasu ;/
a ja niestety w robocie nie mam czasu a w domu nie mogę :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.