PDA

Zobacz pełną wersję : Quake Live - gra ktoś?



saer
12-01-2011, 19:45
gra ktoś z Was w Quake Live? ;)

farizer
12-01-2011, 20:34
Ja trochę grałem ale przejadło się trochę już ;P, ile można sobie mózg quakiem lasować ^^:)

lortek
13-01-2011, 11:12
kultowa gierka :D

HYPER
13-01-2011, 15:09
ja niestety w robocie nie moge a w domu nie mam czasu ;/

Hosaka
13-01-2011, 21:56
ja niestety w robocie nie moge a w domu nie mam czasu ;/

a ja niestety w robocie nie mam czasu a w domu nie mogę :D