PDA

Zobacz pełną wersję : Epson V600



gcw
12-01-2011, 14:46
Witam,
Wiem, że był już spory wątek dotyczący wybory skanera. Pozwoliłem sobie jednak założyć nowy, gdyż interesuje mnie konkretnie ten model. Czy ktoś go posiada i mógłby wyrazić swoją opinię na jego temat? Wszystkim z góry dziękuję.

norbibxl
13-01-2011, 00:17
Nie mialem stycznosci z tym skanerem, a opinie jakie na jego temat czytalem byly raczej negatywne zwlaszcza dot lampy (led w skanerze tej klasy?) Tu mozesz przeczytac review http://www.imaging-resource.com/SCAN/V600/V600.HTM moze to Ci ulatwi podjecie decyzji.
Tu tez fajna stronka : http://www.filmscanner.info/en/EpsonPerfectionV600Photo.html

Podobno porownywalne jesli nie lepsze efekty uzyskuja ludzie na V500.

pastwisko
13-01-2011, 01:32
(led w skanerze tej klasy?)

a jaka to niby klasa - entrylevel dla skanowania sredniego formatu ;)

Cosnek
13-01-2011, 01:52
No wlasnie, szukam i nie moge znalesc odpowiedzi czy warto przeplacic za V600 w stosunku do V500. Najgorsze ze nikt ze znajomych nie ma a testom z netu nie do konca wierze.

norbibxl
13-01-2011, 12:36
Pastwisko: Chodzilo mi o to ze w skanerze za ta kase moglibby chociaz dac lampe przyzwoita - aktualnie na rynku ciezko jest cos kupic ponad entrylevel w kwocie ponizej 4k - nawet V700 jest uznawany za entrylevel mimo swojego dmax=4

gcw
15-01-2011, 01:30
Patrząc na zdjęcia na Flickr z obu skanerów wydawało mi się, że jednak lepiej wyglądają z V600 niż V500, ale oczywiście jeszcze to przemyślę. Niby różnica nie jest taka strasznie duża pomiędzy nimi w cenie, ale jeśli efekty będą zbliżone to po co przepłacać :)

miron19j
15-01-2011, 01:41
ja mam V600.
Wszystkie moje zdjęcia w wątku o ortodoksach są z tego skanera.

norbibxl
19-01-2011, 12:38
wyglada to calkiem przyzwoicie nie powiem ... moze nie taki diabel straszny ;)