Zobacz pełną wersję : "Profesjonaliści"
rychu_cmg
12-01-2011, 14:07
Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/642213,Film,balladafilm_Ballada_o_lekkim_zabarwien iu_erotycznym2_o_2.html
jackrabbit
12-01-2011, 14:12
co to za koles? ktos w rodzaju Kononowicza?
Na YouTube są wszystkie odcinki pierwszego sezonu :mrgreen:
Jest tam nawet jakiś nikoniarz w którymś odcinku, może ktoś od nas? ;)
A tak w ogóle to niezła żenada...
Sapphiron
12-01-2011, 14:18
A to wy nie znaliście wcześniej tego porno artysty?
rychu_cmg
12-01-2011, 14:22
pamiętałem go z pierwszego sezonu pokazywanego w TVP2. Myślałem, że dał sobie spokój a tu jednak niespodzianka.
A tu wspomniany fotograf "nikoniarz" :-D
http://www.youtube.com/watch?v=YVHiapCt2ag&feature=related
Który to z Was? Przyznać się !
Sapphiron
12-01-2011, 14:24
no niestety tacy ludzie są niereformowalni...
marszull
12-01-2011, 14:45
dzieki za linka
to juz wiem co bede teraz ogladal
w miejsce tapmadel ;)
Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/642213,Film,balladafilm_Ballada_o_lekkim_zabarwien iu_erotycznym2_o_2.html
ale ten fografik Pan Rysio to nie Ty? ;) :D
a w ramach komentarza :
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/img233/3070/obciach.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/i/obciach.jpg/)
widze że Monczyk powrócił. Pierwsza seria leciała w TVP2 chyba w 2004 roku - oglądałem wszystkie odcinki i z każdą minutą załamywałem ręce. Zenujące jest to wszystko niestety.
superkomornik
12-01-2011, 19:23
Młoda dziewczyna chce zostać modelką i trafia do... :(
Dla mnie to jest przerażające.
Ale teksty to ma - "20 lat w kisielu to zdecydowanie za długo" ;)
Głupie krowy chcą się pierożyć to ich sprawa
Jajcarskie.
Mama - lekarz, tato - nauczyciel, a córcia przy rurze fika.
Jajcarskie.
"ciąg, ciąg ... po polsku ciągnij" :D hahaha ,a ziomek FOTO jest niezły - normalnie do holiłudu ją weźmie hahaha
Taa, seria w TV była niezwykle ... irytująco ciekawa... Najlepsze, że taki typek dorobił się reklamy na cały kraj i to w pozytywny sposób, bo nikt złego słowa krytyki nie udzieli.
rychu_cmg
12-01-2011, 23:38
ale ten fografik Pan Rysio to nie Ty? ;) :D
dementuje tą informacje ;) nawet nie mam na imię Ryszard
w sumie to jest to masakrycznie przykre...
McAbra i totalna żenada. Lepiej żebym tego faceta nigdy nie spotkał bo bym mu liścia wypłacił za całokształt twórczości.
Widziałem kiedyś jeden z tych odcinków w tv i tak samo mi ciśnienie podskoczyło. Chyba jednak bardziej niż ludzka głupota drażni mnie żerowanie na ludzkiej głupocie.
Ten zadany "liść" pomógłby Tobie, czy jemu? Nie rozumiem męskiej mentalności...
Tacy ludzie żyją i "liściem" tego nie zmienisz ;)
Sapphiron
13-01-2011, 12:08
tiaa... najlepiej posunąć się do czynów cielesnych... Z kobietą odrazu sex, z facetem odrazu przyrypać w mordę... congratulations...
marszull
13-01-2011, 12:10
McAbra i totalna żenada. Lepiej żebym tego faceta nigdy nie spotkał bo bym mu liścia wypłacił za całokształt twórczości.
Widziałem kiedyś jeden z tych odcinków w tv i tak samo mi ciśnienie podskoczyło. Chyba jednak bardziej niż ludzka głupota drażni mnie żerowanie na ludzkiej głupocie.
A jak by koles sie odwinal i wybil Ci pare zebow? To co bys wtedy zrobil?
Ludzie nie przestana mnie zadziwiac...
tiaa... najlepiej posunąć się do czynów cielesnych... Z kobietą odrazu sex, z facetem odrazu przyrypać w mordę... congratulations...
Zeby tak sie dalo w kazdym przypadku, ehhhh, zycie byloby proste :roll:
Sapphiron
13-01-2011, 13:04
idę o zakład że nie raz byś chodził ze śliwa pod okiem i nie tylko...
idę o zakład że nie raz byś chodził ze śliwa pod okiem i nie tylko...
Pewnie tak, ale o ile zycie bylo by latwiejsze, czasem przepychanki trwaja dluzej niz schodzi siniak pod okiem a i tak nic nie zalatwiaja.
p.s. to byla ironia, taki zart, nieprawdziwe stwierdzenie i byla warta .... dania w pysk :mrgreen:
Nie demonizujmy siniakow (widac na moim awatarze). Facet jest źenujący ale te lachony też nie lepsze.
- chcesz piwka?
- a piłka noźna!!!:)
Ja ją do holiłód normalnie wyślę!!!
Pan Rysio rules!!!!!
jackrabbit
13-01-2011, 22:29
jakby tak dluzej pomyslec to tacy ludzie tez sa potrzebni...
jakby tak dluzej pomyslec to tacy ludzie tez sa potrzebni...
Do czego?
Dla rownowagi.
Raczej do jej destrukcji...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.