PDA

Zobacz pełną wersję : "Profesjonaliści"



rychu_cmg
12-01-2011, 14:07
Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/642213,Film,balladafilm_Ballada_o_lekkim_zabarwien iu_erotycznym2_o_2.html

jackrabbit
12-01-2011, 14:12
co to za koles? ktos w rodzaju Kononowicza?

prz3mo
12-01-2011, 14:14
Na YouTube są wszystkie odcinki pierwszego sezonu :mrgreen:
Jest tam nawet jakiś nikoniarz w którymś odcinku, może ktoś od nas? ;)

A tak w ogóle to niezła żenada...

Sapphiron
12-01-2011, 14:18
A to wy nie znaliście wcześniej tego porno artysty?

rychu_cmg
12-01-2011, 14:22
pamiętałem go z pierwszego sezonu pokazywanego w TVP2. Myślałem, że dał sobie spokój a tu jednak niespodzianka.

prz3mo
12-01-2011, 14:24
A tu wspomniany fotograf "nikoniarz" :-D

http://www.youtube.com/watch?v=YVHiapCt2ag&feature=related

Który to z Was? Przyznać się !

Sapphiron
12-01-2011, 14:24
no niestety tacy ludzie są niereformowalni...

marszull
12-01-2011, 14:45
dzieki za linka
to juz wiem co bede teraz ogladal
w miejsce tapmadel ;)

nowart
12-01-2011, 18:16
Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/642213,Film,balladafilm_Ballada_o_lekkim_zabarwien iu_erotycznym2_o_2.html

ale ten fografik Pan Rysio to nie Ty? ;) :D

a w ramach komentarza :


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/img233/3070/obciach.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/i/obciach.jpg/)

stock
12-01-2011, 19:05
widze że Monczyk powrócił. Pierwsza seria leciała w TVP2 chyba w 2004 roku - oglądałem wszystkie odcinki i z każdą minutą załamywałem ręce. Zenujące jest to wszystko niestety.

superkomornik
12-01-2011, 19:23
Młoda dziewczyna chce zostać modelką i trafia do... :(
Dla mnie to jest przerażające.

Ale teksty to ma - "20 lat w kisielu to zdecydowanie za długo" ;)

Calme
12-01-2011, 19:32
Głupie krowy chcą się pierożyć to ich sprawa

amirez
12-01-2011, 19:50
Jajcarskie.
Mama - lekarz, tato - nauczyciel, a córcia przy rurze fika.
Jajcarskie.

wywar
12-01-2011, 20:30
"ciąg, ciąg ... po polsku ciągnij" :D hahaha ,a ziomek FOTO jest niezły - normalnie do holiłudu ją weźmie hahaha

credka
12-01-2011, 22:59
Taa, seria w TV była niezwykle ... irytująco ciekawa... Najlepsze, że taki typek dorobił się reklamy na cały kraj i to w pozytywny sposób, bo nikt złego słowa krytyki nie udzieli.

rychu_cmg
12-01-2011, 23:38
ale ten fografik Pan Rysio to nie Ty? ;) :D
dementuje tą informacje ;) nawet nie mam na imię Ryszard

glisek
13-01-2011, 01:05
w sumie to jest to masakrycznie przykre...

Hosaka
13-01-2011, 02:26
McAbra i totalna żenada. Lepiej żebym tego faceta nigdy nie spotkał bo bym mu liścia wypłacił za całokształt twórczości.
Widziałem kiedyś jeden z tych odcinków w tv i tak samo mi ciśnienie podskoczyło. Chyba jednak bardziej niż ludzka głupota drażni mnie żerowanie na ludzkiej głupocie.

credka
13-01-2011, 12:05
Ten zadany "liść" pomógłby Tobie, czy jemu? Nie rozumiem męskiej mentalności...
Tacy ludzie żyją i "liściem" tego nie zmienisz ;)

Sapphiron
13-01-2011, 12:08
tiaa... najlepiej posunąć się do czynów cielesnych... Z kobietą odrazu sex, z facetem odrazu przyrypać w mordę... congratulations...

marszull
13-01-2011, 12:10
McAbra i totalna żenada. Lepiej żebym tego faceta nigdy nie spotkał bo bym mu liścia wypłacił za całokształt twórczości.
Widziałem kiedyś jeden z tych odcinków w tv i tak samo mi ciśnienie podskoczyło. Chyba jednak bardziej niż ludzka głupota drażni mnie żerowanie na ludzkiej głupocie.

A jak by koles sie odwinal i wybil Ci pare zebow? To co bys wtedy zrobil?
Ludzie nie przestana mnie zadziwiac...

eskimos
13-01-2011, 12:56
tiaa... najlepiej posunąć się do czynów cielesnych... Z kobietą odrazu sex, z facetem odrazu przyrypać w mordę... congratulations...

Zeby tak sie dalo w kazdym przypadku, ehhhh, zycie byloby proste :roll:

Sapphiron
13-01-2011, 13:04
idę o zakład że nie raz byś chodził ze śliwa pod okiem i nie tylko...

eskimos
13-01-2011, 13:10
idę o zakład że nie raz byś chodził ze śliwa pod okiem i nie tylko...

Pewnie tak, ale o ile zycie bylo by latwiejsze, czasem przepychanki trwaja dluzej niz schodzi siniak pod okiem a i tak nic nie zalatwiaja.

p.s. to byla ironia, taki zart, nieprawdziwe stwierdzenie i byla warta .... dania w pysk :mrgreen:

Pinczer
13-01-2011, 22:11
Nie demonizujmy siniakow (widac na moim awatarze). Facet jest źenujący ale te lachony też nie lepsze.

ptero
13-01-2011, 22:23
- chcesz piwka?
- a piłka noźna!!!:)
Ja ją do holiłód normalnie wyślę!!!
Pan Rysio rules!!!!!

jackrabbit
13-01-2011, 22:29
jakby tak dluzej pomyslec to tacy ludzie tez sa potrzebni...

ku6i
17-01-2011, 02:33
jakby tak dluzej pomyslec to tacy ludzie tez sa potrzebni...

Do czego?

Cosnek
17-01-2011, 04:04
Do czego?

Dla rownowagi.

credka
17-01-2011, 16:32
Dla rownowagi.
Raczej do jej destrukcji...