PDA

Zobacz pełną wersję : ktokolwiek coś wie, zna lub uczestniczył?



mariush777
11-01-2011, 21:43
... a mianowicie,
moi jaśnie wielmożni chlebodawcy oznajmili mi ,ze w związku z tym iż stuknęło mi 10 lat pracy w obecnej firmie
zasponsorują mi kurs np.obróbki fotografii po prostu PSa
żeby było niedaleko najprawdopodobniej padnie na :
http://www.fotomedia.com.pl/kursy/kurs-photoshop/

stąd moje pytanie ,czy może ktoś z forumowiczów brał udział w tym czymś :)
ps: i żeby nie było ,wcale się nie chwale :P

cheyenne
11-01-2011, 22:03
jak dla mnie podstawy które można wyczytać w książkach i samemu opanować
jak kurs obróbki to np. u Adama Trzcionki lub Photoszopin

pil74
11-01-2011, 22:07
... a mianowicie,
moi jaśnie wielmożni chlebodawcy oznajmili mi ,ze w związku z tym iż stuknęło mi 10 lat pracy w obecnej firmie
zasponsorują mi kurs np.obróbki fotografii po prostu PSa
żeby było niedaleko najprawdopodobniej padnie na :
http://www.fotomedia.com.pl/kursy/kurs-photoshop/

stąd moje pytanie ,czy może ktoś z forumowiczów brał udział w tym czymś :)
ps: i żeby nie było ,wcale się nie chwale :P

Tylko tyle tzn za tyle?:)