mariush777
11-01-2011, 21:43
... a mianowicie,
moi jaśnie wielmożni chlebodawcy oznajmili mi ,ze w związku z tym iż stuknęło mi 10 lat pracy w obecnej firmie
zasponsorują mi kurs np.obróbki fotografii po prostu PSa
żeby było niedaleko najprawdopodobniej padnie na :
http://www.fotomedia.com.pl/kursy/kurs-photoshop/
stąd moje pytanie ,czy może ktoś z forumowiczów brał udział w tym czymś :)
ps: i żeby nie było ,wcale się nie chwale :P
moi jaśnie wielmożni chlebodawcy oznajmili mi ,ze w związku z tym iż stuknęło mi 10 lat pracy w obecnej firmie
zasponsorują mi kurs np.obróbki fotografii po prostu PSa
żeby było niedaleko najprawdopodobniej padnie na :
http://www.fotomedia.com.pl/kursy/kurs-photoshop/
stąd moje pytanie ,czy może ktoś z forumowiczów brał udział w tym czymś :)
ps: i żeby nie było ,wcale się nie chwale :P