Zobacz pełną wersję : coraz mniej nas
Właśnie dowiedziałem się, że Don Gale nie żyje. Gale był znanym fotografem specjalizującym się w fotografii pejzażowej i przyrodniczej, fanem aparatów Fuji i obiektywów Tamrona. Tutaj był, a właściwie ciągle jest, jego kanał na tubie http://www.youtube.com/user/dongale1352
Nie płacz.. właśnie się narodził ktoś co będzie Nas zadziwiał....
takie życie...
ale zawsze to żal..
Marian K
11-01-2011, 17:42
Wydaje mi się że tytuł nie grzeszy skromnością.
A Don Gale,no cóż jeśli był dobry to już ma lepiej.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.