PDA

Zobacz pełną wersję : coraz mniej nas



zakwas
11-01-2011, 13:20
Właśnie dowiedziałem się, że Don Gale nie żyje. Gale był znanym fotografem specjalizującym się w fotografii pejzażowej i przyrodniczej, fanem aparatów Fuji i obiektywów Tamrona. Tutaj był, a właściwie ciągle jest, jego kanał na tubie http://www.youtube.com/user/dongale1352

Semati
11-01-2011, 13:23
Nie płacz.. właśnie się narodził ktoś co będzie Nas zadziwiał....

takie życie...
ale zawsze to żal..

Marian K
11-01-2011, 17:42
Wydaje mi się że tytuł nie grzeszy skromnością.
A Don Gale,no cóż jeśli był dobry to już ma lepiej.