PDA

Zobacz pełną wersję : Pasja to dobra rzecz:-)



Gio
11-01-2011, 11:46
Koleżanki i Koledzy, mam uprzejmą prośbę:-)

Tak jak my pasjonujemy się fotografią, tak mój nastoletni syn próbuje realizować pasję muzyczną. I skubany robi to z konsekwencją godną podziwu. Bierze właśnie udział w konkursie LiveNation, w którym można wygrać sprzęt muzyczny, jako że z kumplami myślą jak najbardziej poważnie o założeniu swojego bandu. Twierdzą, że czekają tylko na mutację;-)

Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów będąc na Facebooku zechciałby oddać głos na młodego gitarzystę w kolorach jesieni, to byłbym niezmiernie wdzięczny i z góry dziękuję.

Tutaj jest link:
http://apps.facebook.com/livenation_contest/21521/contest_view_entry?&app_id=108188702582969&page_id=18226927030&promotion_id=21521&id=285861

credka
11-01-2011, 13:30
A niech się głosik przysłuży, aczkolwiek chętnie usłyszałabym co młody potrafi ;)

Gio
11-01-2011, 13:38
A niech się głosik przysłuży, aczkolwiek chętnie usłyszałabym co młody potrafi ;)


Serdeczne dzięki! A tego co potrafi słucham - nie zawsze szcześliwy odkąd w domu pojawił się piecyk - co dzień:-)

credka
11-01-2011, 13:43
No śmiało, pochwal się namiarem na jakiś you tube czy myspace? ;)

Gio
11-01-2011, 13:48
sprawdzę, bo coś tam publikuje faktycznie od czasu do czasu:-)

fotograf58
11-01-2011, 14:00
Zrobione :)

Gio
11-01-2011, 14:31
Dzięki serdeczne!

Calme
12-01-2011, 19:30
;)

Gio
12-01-2011, 19:48
thnx;-)

Boryszuk
12-01-2011, 20:22
a obiecujesz, że ta aplikacja nie będzie mi później spamować? ;)

coroner
13-01-2011, 01:07
Pojszło. A teraz wydrzyj od młodego linki, bo wszyscy chętnie posłuchamy :)

Majek
13-01-2011, 13:01
Pojszlo i ode mnie. Też chętnie posłucham brzdąkania młodego. Na fotce wygląda zawodowo. :-)

Gio
13-01-2011, 13:02
Pojszlo i ode mnie. Też chętnie posłucham brzdąkania młodego. Na fotce wygląda zawodowo. :-)

No w końcu sam tę fotkę robiłem:-P

di_
13-01-2011, 15:45
+1 ;) Powodzenia dla syna :)

Gio
13-01-2011, 15:46
dzięki wszystkim! wieczorem postaram się wkleić jakiś link do youtube.

KaleidoStar
13-01-2011, 16:55
Poszło.

Gio
13-01-2011, 17:04
jeśli moglibyście jeszcze rozpropagować moją prośbę wśród swoich znajomych, to byłoby wspaniale:-) a głosować mozna codziennie do niedzieli.

KaleidoStar
13-01-2011, 17:13
Ok, ale najpierw daj linka ;)

Boryszuk
13-01-2011, 20:44
poszło i ode mnie ;)

SADPUNK44
13-01-2011, 22:33
Poszło.Ale jak nie będzie linka, to oddam 10 głosów na kokoś innego...:mrgreen:

Gio
13-01-2011, 22:46
Dobra, dużo tego nie ma bo to początkujący człowiek młody jest:-)
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/0/HVQh1mR0TxA
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/1/x9BLHwTUPEI
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/3/N4nI3omiaU0

Wszystkie zanim się do pieca podłączył...:-)

Majek
14-01-2011, 11:40
No i git! Niech ćwiczy młody. A jak piec przeszkadza domownikom, to słuchawy na uszy i dalej.
Khehe, jak widać pewne standardy są po prostu nieśmiertelne. Pamiętam, jak sam 15 lat temu uczyłem się grać na gitarze na kawałkach Dżemu i Nirvany. :-)

Gio
14-01-2011, 11:43
No i git! Niech ćwiczy młody. A jak piec przeszkadza domownikom, to słuchawy na uszy i dalej.
Khehe, jak widać pewne standardy są po prostu nieśmiertelne. Pamiętam, jak sam 15 lat temu uczyłem się grać na gitarze na kawałkach Dżemu i Nirvany. :-)


No bo jak jakaś muzyka jest ponadczasowa to co zrobić?:-)