Zobacz pełną wersję : Pasja to dobra rzecz:-)
Koleżanki i Koledzy, mam uprzejmą prośbę:-)
Tak jak my pasjonujemy się fotografią, tak mój nastoletni syn próbuje realizować pasję muzyczną. I skubany robi to z konsekwencją godną podziwu. Bierze właśnie udział w konkursie LiveNation, w którym można wygrać sprzęt muzyczny, jako że z kumplami myślą jak najbardziej poważnie o założeniu swojego bandu. Twierdzą, że czekają tylko na mutację;-)
Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów będąc na Facebooku zechciałby oddać głos na młodego gitarzystę w kolorach jesieni, to byłbym niezmiernie wdzięczny i z góry dziękuję.
Tutaj jest link:
http://apps.facebook.com/livenation_contest/21521/contest_view_entry?&app_id=108188702582969&page_id=18226927030&promotion_id=21521&id=285861
A niech się głosik przysłuży, aczkolwiek chętnie usłyszałabym co młody potrafi ;)
A niech się głosik przysłuży, aczkolwiek chętnie usłyszałabym co młody potrafi ;)
Serdeczne dzięki! A tego co potrafi słucham - nie zawsze szcześliwy odkąd w domu pojawił się piecyk - co dzień:-)
No śmiało, pochwal się namiarem na jakiś you tube czy myspace? ;)
sprawdzę, bo coś tam publikuje faktycznie od czasu do czasu:-)
fotograf58
11-01-2011, 14:00
Zrobione :)
Boryszuk
12-01-2011, 20:22
a obiecujesz, że ta aplikacja nie będzie mi później spamować? ;)
Pojszło. A teraz wydrzyj od młodego linki, bo wszyscy chętnie posłuchamy :)
Pojszlo i ode mnie. Też chętnie posłucham brzdąkania młodego. Na fotce wygląda zawodowo. :-)
Pojszlo i ode mnie. Też chętnie posłucham brzdąkania młodego. Na fotce wygląda zawodowo. :-)
No w końcu sam tę fotkę robiłem:-P
+1 ;) Powodzenia dla syna :)
dzięki wszystkim! wieczorem postaram się wkleić jakiś link do youtube.
KaleidoStar
13-01-2011, 16:55
Poszło.
jeśli moglibyście jeszcze rozpropagować moją prośbę wśród swoich znajomych, to byłoby wspaniale:-) a głosować mozna codziennie do niedzieli.
KaleidoStar
13-01-2011, 17:13
Ok, ale najpierw daj linka ;)
Boryszuk
13-01-2011, 20:44
poszło i ode mnie ;)
SADPUNK44
13-01-2011, 22:33
Poszło.Ale jak nie będzie linka, to oddam 10 głosów na kokoś innego...:mrgreen:
Dobra, dużo tego nie ma bo to początkujący człowiek młody jest:-)
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/0/HVQh1mR0TxA
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/1/x9BLHwTUPEI
http://www.youtube.com/user/Megallicafan18#p/u/3/N4nI3omiaU0
Wszystkie zanim się do pieca podłączył...:-)
No i git! Niech ćwiczy młody. A jak piec przeszkadza domownikom, to słuchawy na uszy i dalej.
Khehe, jak widać pewne standardy są po prostu nieśmiertelne. Pamiętam, jak sam 15 lat temu uczyłem się grać na gitarze na kawałkach Dżemu i Nirvany. :-)
No i git! Niech ćwiczy młody. A jak piec przeszkadza domownikom, to słuchawy na uszy i dalej.
Khehe, jak widać pewne standardy są po prostu nieśmiertelne. Pamiętam, jak sam 15 lat temu uczyłem się grać na gitarze na kawałkach Dżemu i Nirvany. :-)
No bo jak jakaś muzyka jest ponadczasowa to co zrobić?:-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.