Zobacz pełną wersję : Z Krupówek pod Syrenkę - kto wypucuje limuzynę Grabarczyka?
<| MICHAŁ |>
11-01-2011, 11:15
fajny material - milo sie oglada:
http://www.tvn24.pl/-1,1689013,0,1,z-krupowek-pod-syrenke-_-kto-wypucuje-limuzyne-grabarczyka,wiadomosc.html
Marian K
11-01-2011, 18:45
Faktycznie miło się ogląda, nie czuć tej : pięknej,polskiej, po....ej, rzeczywistości.
velaskez
12-01-2011, 01:59
8h? Kraków-Katowice a potem gierkówką ciąć i byłoby mniej. Przynajmniej samochodem:-P
mrpawcio
12-01-2011, 03:54
Niczym Top Gear ;)
8h? Kraków-Katowice a potem gierkówką ciąć i byłoby mniej. Przynajmniej samochodem:-PChyba na jedno by wyszło, biorąc pod uwagę, że przez Katowice jest 70km dalej, że gierkówka ciągle dłubana i przebudowywana. Z Krakowa do Radomia (200 km), jak jest b. duży ruch, jedzie się ok. 4 godzin. Jak jest mniejszy ruch, to ok. 3. A z Radomia do Warszawy (100km) to już kwestia 45 minut (no, może do Raszyna, dalej już zależy), niedawno oddaną trasą szybkiego ruchu od Radomia za Grójec (dalej też się nieźle jedzie dwupasmówką). Ale ciągle daje to około 4-5 godzin. A Zakopca do Krakowa 3 w korkach. To jest najfajniejsze. :-)
EDIT:
Planer optymistycznie pokazuje czas przejazdu trasy Zakopane-Warszawa 6,5 godziny. :mrgreen: I wiedzie właśnie przez Katowice. Może coś w tym jest jednak?
Fajnie się oglądało :D Co do tej trasy pokonywanej samochodem, to faktycznie największym przekleństwem od dawna jest Zakopianka ...
velaskez
12-01-2011, 14:50
Chyba na jedno by wyszło, biorąc pod uwagę, że przez Katowice jest 70km dalej, że gierkówka ciągle dłubana i przebudowywana. Z Krakowa do Radomia (200 km), jak jest b. duży ruch, jedzie się ok. 4 godzin. Jak jest mniejszy ruch, to ok. 3. A z Radomia do Warszawy (100km) to już kwestia 45 minut (no, może do Raszyna, dalej już zależy), niedawno oddaną trasą szybkiego ruchu od Radomia za Grójec (dalej też się nieźle jedzie dwupasmówką). Ale ciągle daje to około 4-5 godzin. A Zakopca do Krakowa 3 w korkach. To jest najfajniejsze. :-)
EDIT:
Planer optymistycznie pokazuje czas przejazdu trasy Zakopane-Warszawa 6,5 godziny. :mrgreen: I wiedzie właśnie przez Katowice. Może coś w tym jest jednak?
Bo jednak jak masz chociaż kawałek dwupasmówki to się o miejsce do wyprzedzania nie martwisz, nie? ;)
Teraz jest zima, czyli lipa na bocznych drogach, ale jak tylko stopnieje to się nie ma co tłuc głównymi. Lepiej pojechać trochę bokiem. Przy jeździe Kraków - Wawa albo bym jechał tak jak już powiedziałem, albo ominął Radom łukiem przez Końskie, bo tam drogra jest fajna, radarów w miarę mało, miejsca do wyprzedzania całkiem sporo. Bez szarżowania średnia na poziomie 70-75km/h jest do osiągnięcia.
Warto czasem zjechać lekko w bok.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.