Wozlow
09-01-2011, 15:04
Znalazłem w szafie stary kompakt samsung D60. Był to mój pierwszy aparat z tego co pamiętam.
Jest z nim jeden problem - włącza się, wysuwa obiektyw, wywala komunikat "słaba bateria" i wyłącza się. Czyli całkiem normalnie tylko że baterie są w pełni naładowane.
Zastanawiam się czy dało by się coś z tym zrobić domowym sposobem, do serwisu nie opłaca mi się go oddawać.
Jest z nim jeden problem - włącza się, wysuwa obiektyw, wywala komunikat "słaba bateria" i wyłącza się. Czyli całkiem normalnie tylko że baterie są w pełni naładowane.
Zastanawiam się czy dało by się coś z tym zrobić domowym sposobem, do serwisu nie opłaca mi się go oddawać.