PDA

Zobacz pełną wersję : Uruchomienie starej cyfrówki



Wozlow
09-01-2011, 15:04
Znalazłem w szafie stary kompakt samsung D60. Był to mój pierwszy aparat z tego co pamiętam.

Jest z nim jeden problem - włącza się, wysuwa obiektyw, wywala komunikat "słaba bateria" i wyłącza się. Czyli całkiem normalnie tylko że baterie są w pełni naładowane.

Zastanawiam się czy dało by się coś z tym zrobić domowym sposobem, do serwisu nie opłaca mi się go oddawać.

miron19j
09-01-2011, 18:55
Zastanawiam się czy dało by się coś z tym zrobić domowym sposobem, do serwisu nie opłaca mi się go oddawać.
na dzień dobry przeczyść styki od baterii

c-man
09-01-2011, 19:24
I wsadzić naprawdę świeże baterie alkaliczne, prosto ze sklepu...
80% takich problemów na forum kończy się stwierdzeniem: "No tak, wydawało mi się że są jeszcze dobre..." ;)