PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam materiałów o GSM



Budziko
09-01-2011, 01:07
Cześć. Przygotowuję się do pisania pracy inż. Tematem moim jest "Technologie GSM dostępu do Internetu".
Szukam materiałów odnośnie tego jak również podstaw działania sieci GSM. Może są wśród nikoniarzy pracownicy któregoś z operatorów i mogliby podesłać mi jakieś materiały pracowe?

Grzybu
09-01-2011, 14:40
A uczelnia nie ma dostępu do IEEE??
Myślę, że tam znajdziesz wszystko co potrzeba, a nawet więcej :)

Budziko
10-01-2011, 23:16
Niestety nie :(
Ktoś pomoże?