Budziko
09-01-2011, 01:07
Cześć. Przygotowuję się do pisania pracy inż. Tematem moim jest "Technologie GSM dostępu do Internetu".
Szukam materiałów odnośnie tego jak również podstaw działania sieci GSM. Może są wśród nikoniarzy pracownicy któregoś z operatorów i mogliby podesłać mi jakieś materiały pracowe?
Szukam materiałów odnośnie tego jak również podstaw działania sieci GSM. Może są wśród nikoniarzy pracownicy któregoś z operatorów i mogliby podesłać mi jakieś materiały pracowe?