leon001
08-01-2011, 18:16
Wszystkim Forumowiczom wyznawcom Prawosławia najlepsze życzenia świateczne i noworoczne!!!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img521.imageshack.us/i/201101070533.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img521.imageshack.us/i/201101070533.jpg/)