PDA

Zobacz pełną wersję : Święta Prawosławne



leon001
08-01-2011, 18:16
Wszystkim Forumowiczom wyznawcom Prawosławia najlepsze życzenia świateczne i noworoczne!!!

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img521.imageshack.us/i/201101070533.jpg/)

Marian K
10-01-2011, 19:39
Co prawda jestem jedynie, forumowiczem, ale zdjęcie bardzo mi się podoba.
Wszystkiego najlepszego !