PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba do posiadaczy papieru do drukowania w rozmiarze A3+



HYPER
08-01-2011, 17:38
Czy ktoś życzliwy mógłby wyświadczyć mi przysługę i zmierzyć jakie wymiary ma opakowanie papieru (najlepiej Epsona). Zastanawiam się czy uda się wysłać paczkę lub dwie papieru jako list polecony.

Z góry dziekuje.

Ryszard Gałgan
08-01-2011, 17:56
u mnie to 457x311 mm :-)

HYPER
08-01-2011, 18:00
wielkie dzieki dobry czlowieku :)
napisz jeszcze czy to wymiar papieru Epson czy innego.

Ryszard Gałgan
08-01-2011, 18:03
u mnie Minolty, ale Epson ma te same rozmiary (może na ich stronie znajdziesz?) z tym że ja nie zamawiam tego
w paczkach tylko w ryzach ciętych z B1 - taniej.
http://www.pixmania.pl/pl/pl/30290/art/epson/b-yszcz-cy-papier-foto-25.html chyba mają wymiar z opakowaniem?
na opakowaniu 329x483

Czornyj
08-01-2011, 18:24
u mnie to 457x311 mm :-)

Oj, nieprawda - 311x457 to jest format A3+, tymczasem papiery foto są najczęściej sprzedawane w SuperA3, który ma wymiar 329x483mm. Często papiery takie są też błędnie oznaczane jako A3+.

HYPER
08-01-2011, 19:51
no a mi wlasnie chodzi o rozmiar OPAKOWANIA od papieru Epsona w rozmiarze A3+ bo nie wiem czy przejdzie jako list. Oczywiste jest, ze takie opakowanie ma wymiary wieksze niz format A3+. Pytanie jest zatem o ile wieksze sa te wymiary.

Czornyj
08-01-2011, 19:54
Cholera, opakowanie będzie jeszcze większe. Nie mam opakowania Epsona, ale to które mam na SRA3 ma ok. 34x50cm

Ale w przesyłkę listową "gabaryt B" powinno bez problemu się zakwalifikować

HYPER
08-01-2011, 20:02
z tego co znalazlem to maksymalne rozmiary przesylki listowej to 900mm (suma dlugosci, szerokosci, wysokosci), gdzie najdluzszy z bokow nie moze miec wiecej niz 600mm. Przy podanych przez Ciebie ~34x50cm juz sie zblizamy niebezpiecznie do granicy 900mm.

Czornyj
08-01-2011, 20:06
Spokojnie się zmieści z 4-5cm marginesem bezpieczeństwa.

lechupe
08-01-2011, 20:38
moje opakowanie A3 epsona ma 500x345 mm

HYPER
08-01-2011, 21:21
A3 czy A3+ ?