Zobacz pełną wersję : Pasja przez duże P
lodzermensch
08-01-2011, 15:35
http://gizmodo.pl/gadgets/15561/wydal_15_tysiecy_dolarow_na_wywolanie_klisz_filmow ych.html
Ano cóż, cieszcie się Panowie i Panie z cyfry ;)
Podziwiam kolesia - że się zdecydował... Tylko co na to ojciec i jego fundusz emerytalny? Może nie wie jeszcze... :mrgreen:
Najbardziej mnie roz... ten koment :D :
za taka kase mogl zalozyc wlasna ciemnie i zdjecia moglby sam wywoływac, ciemniak.
lodzermensch
08-01-2011, 21:12
Nie wiadomo, czy w koszt wliczyłby chemię...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.