Hlynur
08-01-2011, 14:41
Witam.
W tym roku WOŚP zbiera pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.
Możesz nie musisz, to jest aukcja z przeznaczeniem funduszy dla chorych dzieci.
Są przeciwnicy i zwolennicy takich akcji, ale dzieci są ponad podziałami.
Zapraszam do otwarcia serc i wsparcia aukcji licytując ten wspaniały album.
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448360
W tym roku WOŚP zbiera pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.
Możesz nie musisz, to jest aukcja z przeznaczeniem funduszy dla chorych dzieci.
Są przeciwnicy i zwolennicy takich akcji, ale dzieci są ponad podziałami.
Zapraszam do otwarcia serc i wsparcia aukcji licytując ten wspaniały album.
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448360