Zobacz pełną wersję : Krzysztof Kolberger [*]
KaleidoStar
07-01-2011, 15:42
W wieku 61 lat zmarł Krzysztof Kolberger. Wspaniały człowiek, wspaniały aktor. Przegrał walkę z rakiem...
Tu twierdzą, że miał 61 lat ... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8914618,Krzysztof_Kolberger_nie_zyje__Mial _60_lat.html
Strata wielka...
Szkoda, bardzo go lubiłem jako aktora.
Dobrze jednak, że odszedł, bo nie musiał się dalej borykać z nowotworem.
Ogromna strata.
Wielki, silny człowiek.
Żal.
Szkoda, bardzo go lubiłem jako aktora.
Dobrze jednak, że odszedł, bo nie musiał się dalej borykać z nowotworem.
raczysz kpic ? przepraszam bo ostrzejsze słowa cisną mi się na usta
niestety te paskudztwo zebrało kolejne żniwo i zadało bolesny cios.
Dobrze jednak, że odszedł, bo nie musiał się dalej borykać z nowotworem.
Ręce opadają,człowieku ty nie wiesz o czym piszesz:sad:
Jak można coś takiego napisać(powiedzieć),ponieważ zawsze pozostaje mały procent szans,że chorobę się przezwycięży.
Może źle się wyraziłem,zawsze pozostaje nadzieja i wiara do końca,że człowiek wyzdrowieje.
mycza może ujął to niezbyt literacko, ale sądzę, ze miał na myśli, iz Kolberger odszedł tam, gdzie juz z pewnościa nie cierpi.
A 20 lat walki z rakiem to ogromny wysiłek, trud i cierpienie.
grzegorzant
07-01-2011, 21:39
Wielki Aktor, Mistrz Słowa, i Wielki Wojownik
myśle, że praca dawała mu dużego kopa do walki
Polsar74
07-01-2011, 23:14
szkoda - bardzo lubiłem tego aktora
[']['][']
Wspaniały aktor i dżentelmen. Wielka strata.
Chcialem tylko dodac fotograficznie, ze w teatrze Bajka, w sztuce "Kocham O'Keeffe", gral Alfreda Stieglitza.
Swietna sztuka, swietna rola.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.teatry.art.pl/foto/kolberger_k1.jpg)
(foto: http://www.teatry.art.pl )
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.