Zobacz pełną wersję : Pomysł na nadmiar wody w rzece
... Monachium, nadmiar wody w rzece też może cieszyć:
http://uk.news.yahoo.com/5/20101231/video/vwl-munich-surfers-take-to-the-city-s-ri-89eb865.html
szymonvader
07-01-2011, 13:14
pokażcie ten filmik mieszkańcom zalanych terenów... przy wałach nie zrobiono nic i tylko czekać aż zima się skończy... będzie powtórka z rozrywki. Ale władze przecież miały ważniejsze rzeczy do roboty, kampanie wyborcze itd.
Rafał_Sz
07-01-2011, 13:51
Filmik spoko, ale mieszkam przy samej rzece więc średnio mnie bawią takie widoki.
Sebastianito
07-01-2011, 16:36
Ja zamiast filmiku mam czarnoskorego rapera... to on tyle wody potrafi wypic?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.