PDA

Zobacz pełną wersję : Nie ma cwaniaka na warszawiaka...



AsKier
07-01-2011, 09:30
dobre dobre...

tylko ile tej Warszawy w Warszawie :lol:

Pd0ScofLTGw

http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

sea21
07-01-2011, 09:34
Pozwoliłem sobie poprawić :)
Pomiędzy znaczniki wstawiamy tylko fragmenty linku który znajduje się po znaku "=" W tym przypadku Pd0ScofLTGw
To tak na przyszłość :)

marszull
07-01-2011, 12:02
Fajny Fibak kiwajacy glowa ;)

lechupe
07-01-2011, 12:25
Fajny Fibak kiwajacy glowa ;)

Wygladał, jakby nie bardzo rozumiał o co chodzi ;-)
(co zresztą mnie nie dziwi).

Jestem zaś pod wrażeniem dynamicznego, z rozmachem zaaranżowanego wokalu

amirez
07-01-2011, 12:54
...a, co autor chciał przez to powiedzieć?