Zobacz pełną wersję : Nie ma cwaniaka na warszawiaka...
dobre dobre...
tylko ile tej Warszawy w Warszawie :lol:
Pd0ScofLTGw
http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw
Pozwoliłem sobie poprawić :)
Pomiędzy znaczniki wstawiamy tylko fragmenty linku który znajduje się po znaku "=" W tym przypadku Pd0ScofLTGw
To tak na przyszłość :)
marszull
07-01-2011, 12:02
Fajny Fibak kiwajacy glowa ;)
Fajny Fibak kiwajacy glowa ;)
Wygladał, jakby nie bardzo rozumiał o co chodzi ;-)
(co zresztą mnie nie dziwi).
Jestem zaś pod wrażeniem dynamicznego, z rozmachem zaaranżowanego wokalu
...a, co autor chciał przez to powiedzieć?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.