PDA

Zobacz pełną wersję : Adamek vs. Kliczko



Strony : [1] 2

tito
07-01-2011, 08:52
W takim razie we wrześniu, wszystkie drogi będą prowadziły do Wrocławia :smile:

sea21
07-01-2011, 09:21
Biedny Adamek. Został drugim Gołotą Dona Kinga :mrgreen:

fIlek
07-01-2011, 11:28
Hehe, mieliśmy dzisiaj ostrą pobudkę o 5 rano - się pochwalę się, bo poinformowaliśmy o tym jako pierwsi http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/6545-adamek-kliczko-przed-52-tysiacami-we-wroclawiu

Niezależnie od wyniku tej walki, rok 2011 dla boksu w Polsce będzie jednym z najciekawszych. TVP wchodzi na dłużej w transmisje polskich gal boksu, w Kwietniu Adamek w Katowicach, potem konwencja WBC i Adamek-Kliczko :)

!AGresT
07-01-2011, 12:51
Jak o tym myślę, to przychodzi mi tylko do głowy: auaaaa!

MR
07-01-2011, 12:54
będzie bolalo :P

fIlek
07-01-2011, 13:03
Eee tam. Szanse, jakie są, każdy wie ;) Jednak samo widowisko szykuje się przednie. W produkcję włączy się zarówno HBO jak i RTL, więc jest szansa zobaczyć naprawdę kawał doskonałej produkcyjnej roboty. Sam Tomek też raczej nie położy się w pierwszej rundzie. Może być fajnie :) Tyle, że chyba stadion we Wrocku nie ma przewidzianego dachu...

Zresztą, buki zwykle odpowiednio wyczuwają klimat: "Kurs na to, że Tomaszowi Adamkowi uda się pokonać Władymira Kliczkę wynosi 4.05, podczas gdy kurs na zwycięstwo Ukraińca to 1.22... Jeśli walka zakończy się remisem, co jednak jest mało prawdopodobne, to [bukmacher] wypłaci po kursie 34.00"

Piotrek Charchuła
07-01-2011, 13:05
Ooooo, fantastycznie że wreszcie dojdzie do tej walki. Czy wiadomo kto jeszcze będzie walczył tego wieczoru z Polaków oprócz Tomka ?

fIlek
07-01-2011, 13:06
Ooooo, fantastycznie że wreszcie dojdzie do tej walki. Czy wiadomo kto jeszcze będzie walczył tego wieczoru z Polaków oprócz Tomka ?

Za wcześnie jeszcze na to. Znając jednak Kliczków, to undercard nie będzie raczej powalający. Oni używają innych walk jako wypełniaczy.

coroner
07-01-2011, 13:19
Góral idzie po pas !!

Boryszuk
07-01-2011, 13:21
Góral idzie po pas !!

chyba w gó*nie... ;)

Czornyj
07-01-2011, 13:30
chyba w gó*nie... ;)

Oj tam, oj tam - rękawica jest okrągła, a mordy są dwie :mrgreen:

Photoartbox
07-01-2011, 13:37
Jakie sa szanse, to juz ocenili bukmacherzy (zapewne dobrze). W kazdym razie bede "boksowal" razem z Adamkiem (przed telewizorem :)) Obydwaj jestesmy bardzo glodni sukcesu, a Kliczko co prawda na szczycie, ale juz mocno zalatuje rutyna...

di_
07-01-2011, 13:46
Oj tam, oj tam - rękawica jest okrągła, a mordy są dwie :mrgreen:

A i tak zawsze wygrywają Niemcy ;)
Bardzo fajnie, że obie walki Adamka będą w Polsce. Ja już się doczekać nie mogę :>

Locter
07-01-2011, 19:11
Przepraszam, ze sie wtrące, ale z którym z braci ma walczyc Adamek ?

Photoartbox
07-01-2011, 19:15
Przepraszam, ze sie wtrące, ale z którym z braci ma walczyc Adamek ?

Z mlodszym, z Wladkiem ;)

Maciek R
07-01-2011, 20:53
A ktoś się orientuje ile może kosztować bilecik wstępu na taką galę?
Pytam z ciekawości, chociaż nie ukrywam - z niesamowitą chęcią bym to zobaczył...

ekonet
07-01-2011, 20:59
Z mlodszym, z Wladkiem ;)
Właśnie dzisiaj wyczytałem, że Władek kiedyś boksował w Gwardii Warszawa. ;)

doktor
07-01-2011, 22:05
i w filmie Ocean Eleven...

fIlek
07-01-2011, 22:42
Przepraszam, ze sie wtrące, ale z którym z braci ma walczyc Adamek ?

Z Władkiem, chyba, żeby kuku mu się wcześniej stało, bo wtedy kontrakt przewiduje, że zawalczy z Witkiem o WBC. No i będziemy mieli prawdopodobnie pierwszą w Polsce walkę PPV :)


Właśnie dzisiaj wyczytałem, że Władek kiedyś boksował w Gwardii Warszawa. ;)


Tiaaa, a do tego jeszcze reprezentuje szkołę Papy Stamma ;)

enthropia
07-01-2011, 23:32
Bęęęęędzie buuuuubaa. :)

fIlek
07-01-2011, 23:58
A ktoś się orientuje ile może kosztować bilecik wstępu na taką galę?
Pytam z ciekawości, chociaż nie ukrywam - z niesamowitą chęcią bym to zobaczył...

Podejrzewam, że minimum 40zł, a górna cena... obstawiam jakieś 3-4 tys za pakiet VIP :) Tyle, że z trybun to i przez lornetkę trudno będzie coś zobaczyć, a na płycie poniżej 100zł raczej nic nie kupisz. Jeśli jednak widowisko będą reżyserować Niemcy, to efekty będą urywać łepetynę :D

ekonet
08-01-2011, 00:07
A coś z łokciami na ringu się znajdzie? ;)

doktor
08-01-2011, 01:48
Wlasnie, bo dzwiganie 400 to juz nie na moje lata :-)

Maciek R
08-01-2011, 13:49
Podejrzewam, że minimum 40zł, a górna cena... obstawiam jakieś 3-4 tys za pakiet VIP :) Tyle, że z trybun to i przez lornetkę trudno będzie coś zobaczyć, a na płycie poniżej 100zł raczej nic nie kupisz. Jeśli jednak widowisko będą reżyserować Niemcy, to efekty będą urywać łepetynę :D

To jeszcze jest do "przejścia".
Myślisz, że powiedzmy za te 100-150zł będzie można normalnie dostać bilet na płytę stadionu? I jak to może być z widocznością z tego miejsca?

fIlek
08-01-2011, 13:57
A coś z łokciami na ringu się znajdzie? ;)

A to się zobaczy. Wróble ćwierkają, że temat może być do ogarnięcia ;)




To jeszcze jest do "przejścia".
Myślisz, że powiedzmy za te 100-150zł będzie można normalnie dostać bilet na płytę stadionu? I jak to może być z widocznością z tego miejsca?

No z widocznością cudów bym się nie spodziewał. Platformę ringu będziesz miał na jakichś 100cm wysokości (na więcej zdaje się przepisy nie zezwalają), więc w większości będą opierać się na telebimach. Chociaż już samo widowisko z cyklu światło i dźwięk powinno być powalające. Na pewno najlepiej będzie to oglądać z łokciami na ringu, albo w tv ;)

Locter
08-01-2011, 16:57
Ale to dopiero na jesieni, jesienią wychodzi Forza 4, pal licho jakieś walki... :P

MR
08-01-2011, 17:41
a jest jakiś spec który określi realne szanse Adamka ? Kliczko to rzeczywiście taki kozak ?

fIlek
08-01-2011, 18:51
a jest jakiś spec który określi realne szanse Adamka ? Kliczko to rzeczywiście taki kozak ?

Fizyka przemawia za Kliczko. Bilans i przebieg kariery również. Facet 38 z 41 walk wygrał przed czasem, czyli po prostu deklasował przeciwników. No i jakich przeciwników :)


Adamek:
wiek 34
Wzrost: 187cm
Zasięg ramion 191cm
won 43 (KO 28) + lost 1 (KO 0) + drawn 0 = 44
rounds boxed 268 KO% 63.64


Kliczko:
wiek 34
wzrost: 199cm
zasięg ramion: 206cm
won 41 (KO 38) + lost 2 (KO 2) + drawn 0 = 43
rounds boxed 208 KO% 88.37



Kurs na zwycięstwo Władimira Kliczki oszacowano na 1,30. Oznacza to, że za jedną postawioną złotówkę na Ukraińca można zarobić na czysto trzydzieści groszy. Zdecydowanie większe pieniądze można zarobić na wygranej Adamka. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 3.45. Najwyżej wyceniany jest remis - kurs 27,00.
W ofercie xxxxyyyyy.com znalazły się także zakłady na sposób w jaki walka zostanie zakończona. Najbardziej prawdopodobne zdaniem analityków jest zwycięstwo Kliczki przed czasem (nokaut, techniczny nokaut, dyskwalifikacja). Takie rozstrzygnięcie wyceniane jest przez bukmacherów na 1,60. Taka sama wygrana w przypadku Adamka jest zdaniem analityków zdecydowanie mniej prawdopodobna. Kurs na wygraną Polaka przed czasem oszacowano bowiem aż na 10,00. Za jedną postawioną złotówkę można w takim przypadku zarobić aż dziesięć złotych.

MR
08-01-2011, 18:55
łoł, niezle sie to przedstawia. Troche jak dawid na sterydach i goliat ;)

fIlek
08-01-2011, 19:15
łoł, niezle sie to przedstawia. Troche jak dawid na sterydach i goliat ;)

Ano, Adamek jest świetny w półdystansie, za to Władek doskonale radzi sobie w dystansie (czytaj: nie dopuszcza bliżej). Te 15cm różnicy w zasięgu to sporo.

Erie
08-01-2011, 19:41
Eee tam. Szanse, jakie są, każdy wie ;) Jednak samo widowisko szykuje się przednie. W produkcję włączy się zarówno HBO jak i RTL, więc jest szansa zobaczyć naprawdę kawał doskonałej produkcyjnej roboty. Sam Tomek też raczej nie położy się w pierwszej rundzie. Może być fajnie :) Tyle, że chyba stadion we Wrocku nie ma przewidzianego dachu...

Zresztą, buki zwykle odpowiednio wyczuwają klimat: "Kurs na to, że Tomaszowi Adamkowi uda się pokonać Władymira Kliczkę wynosi 4.05, podczas gdy kurs na zwycięstwo Ukraińca to 1.22... Jeśli walka zakończy się remisem, co jednak jest mało prawdopodobne, to [bukmacher] wypłaci po kursie 34.00"

no to chłopcy powpłacają po bańce i będzie remis i mają po 34 bańki :D

statler
08-01-2011, 21:00
oby Adamek był większym wyzwaniem dla Władka niż Albercik był dla Witka

ekonet
08-01-2011, 23:56
A to się zobaczy. Wróble ćwierkają, że temat może być do ogarnięcia ;)

Leżenie masz u mnie, jakby co, niezależnie od wejścia. Ale to wiesz.

!AGresT
09-01-2011, 13:58
o ile dobrze przeczytałem, to Kliczko przegrał 3 walki przed czasem (z czego jedną z Rssem Purittty) a Adamek jedną i to w czasie.
Trzeba szukać takich, pocieszających wiadomości :)

fIlek
09-01-2011, 14:33
Aha, wygląda na to, że Adamek w tym roku zawalczy w Polsce tylko raz ;)

MR
09-01-2011, 15:28
a co jest?

fIlek
09-01-2011, 16:45
Ano mało się opłaca robić 2 walki Adamka w Polsce w jednym roku ;) ja w każdym razie namjego wiosenną walkę w Spodku za bardzo bym się nie wybierał ;) Więcej nic nie powiem :p

doktor
09-01-2011, 18:12
Dobrze mówi, w kwietniu walki Adamka raczej nie będzie, będzie za to Diablo :-)

fIlek
09-01-2011, 18:46
Dobrze mówi, w kwietniu walki Adamka raczej nie będzie, będzie za to Diablo :-)

No zanosi się na Gdynię, zobaczymy co wyjdzie. Prezes wrócił przedwczoraj z wojaży, więc lada moment się coś wyjaśni :)

doktor
09-01-2011, 18:58
Bydgoszcz

fIlek
09-01-2011, 21:27
Bydgoszcz

Nie mów hop - jeszcze kilka miejscówek wchodzi w grę ;) Oferty poszły, odpowiedzi nie ma :p

doktor
10-01-2011, 00:09
Wiem, że rzecz nie jest pewna. Zresztą zależy to w dużym stopniu od kasy. Na razie Bydgoszcz z dobrego źródła :-)

sea21
10-01-2011, 10:31
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-rezygnuje-z-gali-w-Katowicach,wid,13016540,wiadomosc.html

No i w kwietniu nie będzie gali w Polsce.

fIlek
10-01-2011, 11:20
A nie mówiłem ;)

ekonet
10-01-2011, 11:21
A nie mówiłem ;)
To przez Ciebie! ;)

fIlek
10-01-2011, 11:25
To przez Ciebie! ;)

Kwietniowa walka miała być na ewentualne przeczekanie - bardziej, żeby sobie dorobić, niż coś konkretnego osiągnąć. W Newark będzie taniej, a ejczbioł zapłaci i tak :)

fIlek
19-01-2011, 11:40
Sprawa się trochę komplikuje - coraz więcej spornych kwestii w kontrakcie do ustalenia (http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/6919-tomasz-adamek-dalej-do-kliczki-blizej-do-petera)

fIlek
19-01-2011, 16:01
No i wraca temat kwietniowych Katowic. Czyżby Adamek miał być tylko batem na Haye?

fIlek
25-01-2011, 10:52
No i stało się! Kontrakt podpisany. Niezależnie od szans Górala, jest kilka fajnych zapisów:


Nie ma już żadnych wątpliwości co do tego, że we wrześniu Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) stoczy pojedynek o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Brak jest natomiast jeszcze pewności, z kim… "Góral" w poniedziałkowy wieczór podpisał bowiem kontrakt na mistrzowską walkę z czempionem federacji WBO i IBF Władimirem Kliczką (55-3, 49 KO), jednak, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w kontrakcie zawarta jest klauzula, która dopuszcza zastąpienie Władimira przez jego starszego brata - dzierżącego pas WBC Witalija.

- To może być którykolwiek z braci, to ich wybór - potwierdza promotorka "Górala" Kathy Duva. - Ale muszą nas o nim poinformować na 90 dni przed datą walki. Tomek do tego podchodzi jednak w taki sposób, że chce zdobyć pas wagi ciężkiej, bez względu na to, który z Kliczków będzie rywalem.

- Odpukać, obaj bracia wygrają swoje najbliższe walki i podejmiemy stosowną decyzję - mówi reprezentujący Ukraińców Bernd Boente, dodając, że mimo wszystko bardziej prawdopodobną opcją jest Władimir.

Co ciekawe, wbrew wstępnym ustaleniom dotyczącym lokalizacji mistrzowskiej walki Adamka, nie jest jeszcze w stu procentach jasne, czy gospodarzem zawodów będzie stadion we Wrocławiu, bo, jak wynika ze słów Kathy Duvy, pojawił się drugi kandydat do organizacji eventu w postaci Warszawy.

ekonet
25-01-2011, 15:56
Nawet mnie nie denerwuj z tą Warszawą zamiast Wrocławia.

fIlek
25-01-2011, 18:27
Nawet mnie nie denerwuj z tą Warszawą zamiast Wrocławia.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to prawda. Poszedł news, to kilku osobom rozwiązały się języki ;)

sea21
25-01-2011, 18:41
Mi to rybka gdzie dostanie łomot:mrgreen:

Maciek R
25-01-2011, 22:03
fIlek, a mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat biletów? Jak to jest? Ciężko je dostać? Gdzie ich szukać (w sensie na portalach internetowych z biletami itd.)?
Orientujesz się może w tej sprawie?

No, i jak nie Wrocław, to szkoda. ;)
Bo poważnie rozważam próbę zdobycia biletów. :)

fIlek
25-01-2011, 23:12
Z biletami problemu nie będzie - weź pod uwagę, że na stadionie wejdzie więcej ludzi, niż na mecz, bo publiczność siedzi też na płycie. Dystrybucja praktycznie zawsze jest w kilku bileteriach internetowych (eventim, ebilet). Praktycznie na pewno będzie w różnych miejscach trochę biletów do wygrania (na ringpolska zapewne też ;) )

Co do Wrocławia - biorąc pod uwagę jesienną aurę oraz możliwość zadaszenia Stadionu Narodowego, a do tego coraz więcej przecieków, to Warsiawa jest niemal pewna. Ja nie narzekam, bo pomieszkam dłużej w domu zamiast tłuc się po Polsce :)

Andre
27-01-2011, 22:51
http://www.sport.pl/celebrities/1,83533,9016166,Boks__Chisora__Nie_bedzie_walki_Ad amek___Kliczko.html

fIlek
05-02-2011, 20:14
http://www.sport.pl/celebrities/1,83533,9016166,Boks__Chisora__Nie_bedzie_walki_Ad amek___Kliczko.html

Jeśli tylko Adamek wygra z McBridem, to walka będzie - z Witkiem, czy Władkiem, ale będzie :) No i wiosenna walka jednak w Newark, nie w Katowicach: Boks: Adamek - McBride w Newark (http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/7313-tomasz-adamek-kevin-mcbride-23-kwietnia-w-newark)

D_Z_I_A_D_E_K
09-09-2011, 19:13
będzie gdzieś w necie transmisja ?

adrian
09-09-2011, 19:35
będzie gdzieś w necie transmisja ?

To jest bardzo dobre pytanie :mrgreen:

-bob-
09-09-2011, 19:50
Fizyka przemawia za Kliczko. Bilans i przebieg kariery również. Facet 38 z 41 walk wygrał przed czasem, czyli po prostu deklasował przeciwników. No i jakich przeciwników :)


Adamek:
wiek 34
Wzrost: 187cm
Zasięg ramion 191cm
won 43 (KO 28) + lost 1 (KO 0) + drawn 0 = 44
rounds boxed 268 KO% 63.64


Kliczko:
wiek 34
wzrost: 199cm
zasięg ramion: 206cm
won 41 (KO 38) + lost 2 (KO 2) + drawn 0 = 43
rounds boxed 208 KO% 88.37

a mnie się wydawało, że adamek jest dużo mmłodszy od Kliczki.................. jakieś 5 lat :-)

sea21
09-09-2011, 20:02
a mnie się wydawało, że adamek jest dużo mmłodszy od Kliczki.................. jakieś 5 lat :-)
Spójrz na datę. Filek pisał to w styczniu gdzie Adamek miał walczyć z Władimirem a nie z Witalijem ;)

morzon
09-09-2011, 20:09
Jak ktoś nie zapłacił za transmisje to - podobno - RTL ma transmitować (a jest kanałem FTA, niekodowanym, bez zabezpieczeń). No tylko komentatora nie będzie w naszym narzeczu ;)

prz3mo
09-09-2011, 23:05
Jak ktoś nie zapłacił za transmisje to - podobno - RTL ma transmitować (a jest kanałem FTA, niekodowanym, bez zabezpieczeń). No tylko komentatora nie będzie w naszym narzeczu ;)

Zawsze jest też Sopcast :)

adrian
09-09-2011, 23:45
Zapłacić mogę, to nie problem. Rzecz w tym, że nie mam telewizji :mrgreen:

georghe
10-09-2011, 00:17
Zapłacić mogę, to nie problem. Rzecz w tym, że nie mam telewizji :mrgreen:

Jezusicku..... (i tu zacisnąłem pysk, coby Kolegi Szanownego zbytnio nie zdenerwować i nie łobrazić... ) :)

krzysztof jot
10-09-2011, 01:42
RTL potwierdza, ze nie bedzie kodować sygnału, na N to chyba 109 pozycja.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/walka-adamek-kliczko-w-ppv-za-40-zl-w-rtl-za-darmo
x
http://www.wirtualnemedia.pl/wyniki/query:kliczko

krzysiekpoli
10-09-2011, 07:30
Tylko że N ma na czas transmisji zakodować RTL. Nie wiem czy im wolno, ale taką informację przeczytałem parę dni temu.

Aras
10-09-2011, 08:04
będzie gdzieś w necie transmisja ?

http://pl-sport.tv/
http://www.drhtv.com.pl/index.html
http://209.44.113.146/

adrian
10-09-2011, 09:59
Jezusicku..... (i tu zacisnąłem pysk, coby Kolegi Szanownego zbytnio nie zdenerwować i nie łobrazić... ) :)

?

Calme
10-09-2011, 18:19
Jak tam nastroje ? :)

adrian
10-09-2011, 18:36
U mnie klimat wybitnie słaby (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=190197) :(

samson09
10-09-2011, 19:24
Te kodowanie walki to dla mnie zwykłe złodziejstwo i tyle. Ja rozumiem, że jak ktoś ma kablówkę to ok niech kodują. Ale skoro płacę polsatowi co miesiąc abonament mam dekoder to i walkę powinienem obejrzeć. A tak tylko kasę kolejną wyłudzają. Pozrywać kontrakty z Polsatem i tyle.

maki
10-09-2011, 19:41
reklamodawcy powinni sie postawić

Strus
10-09-2011, 20:29
No i jak ?? da się to gdzieś zobaczyć ?? W necie w sensie

Boa
10-09-2011, 20:32
No to jestem ciekaw, czy sobie na N-ce na 109-tym coś obejrzę :)

Calme
10-09-2011, 20:42
Żeby tylko cała walka nie zmieściła się w jutrzejszym Telexpresie

fafniak
10-09-2011, 20:57
Czyli co nigdzie tego nie zobaczę?

samson09
10-09-2011, 21:04
No i jak ?? da się to gdzieś zobaczyć ?? W necie w sensie

Nawet jeśli w necie się znajdzie to pewnie z racji zakodowania walki serwery będą tak przeciążone, że i tak będzie przerywać co 5s.

kaba
10-09-2011, 21:07
Nawet jeśli w necie się znajdzie to pewnie z racji zakodowania walki serwery będą tak przeciążone, że i tak będzie przerywać co 5s.

ojtam ojtam
Będzie ciężko, ale się coś znajdzie ;)

samson09
10-09-2011, 21:08
daj link jak uda ci się coś odpalić. Ja na razie nic nie mogę.

waldek
10-09-2011, 21:10
Czyli co nigdzie tego nie zobaczę?

Telewizja N - kanał 109 - godz. 22.45

Amadeusz
10-09-2011, 21:11
Nie ma jak tenis. Właśnie trwa Fedex vs Djoko. Za darmo :)

fafniak
10-09-2011, 21:14
Nki nie mam
jakby ktos link zapodał gdzie można zoabzcyć to też bym prosił

cube
10-09-2011, 21:20
http://livemecz.com/transmisja.php

szelas
10-09-2011, 21:23
Tu coś znalazłem, ale przycina http://www.webtvhq.pl/kanal_2.php

poza tym meczyki.pl

vuki
10-09-2011, 21:23
tu link ale dopiero na sama walke bedzie dzialal:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

samson09
10-09-2011, 21:28
http://livemecz.com/transmisja.php

Klatkuje jak diabli :)

fafniak
10-09-2011, 21:30
ale przynajmniej JAKOS działa

samson09
10-09-2011, 21:33
ale przynajmniej JAKOS działa

Może i racja oby tylko na najważniejszą walkę nie zacięło się na dobre. O której w ogóle mają walczyć?

Calme
10-09-2011, 21:36
http://pl-sport.tv/stream-2.htm

aspire
10-09-2011, 21:49
http://soccer-live.com.pl/transmisje.php?id=pozostale polecam transmisje z sopcasta
pozdrawiam

fotoMichal
10-09-2011, 22:08
w internecie jest masę stron gdzie można oglądać walkę :)

prz3mo
10-09-2011, 22:10
http://www.seeon.tv/view/18904/

Calme
10-09-2011, 22:12
Mateusz Masternak przed chwilą wygrał :)

morzon
10-09-2011, 22:14
Sie chyba zaczyna...

krzysiekpoli
10-09-2011, 22:25
Na RTL się właśnie zaczyna :)

Megazordon
10-09-2011, 22:25
Nie czytałem całego wątku, ale gdyby jeszcze nikt o tym nie wspominał, to ponoć ta walka będzie na RTL.

krzysiekpoli
10-09-2011, 22:27
Już jest transmisja na RTL , na Cyfrowym Polsacie kanał 248 :)

Megazordon
10-09-2011, 22:30
Na Vectrze program 814.

lemur126
10-09-2011, 22:32
Chciałbym być optymistą ale wszystko wskazuje na rosjanina waga, zasieg doswiadczenie odpornosc, Ale ktoż to wie jak to bedzie miejmy cicha nadzieje Tomek Tomek a noż sie uda i sam padnie na dechy !!!

Amadeusz
10-09-2011, 22:50
Już jest transmisja na RTL , na Cyfrowym Polsacie kanał 248 :)

Obyś miał rację. Wczoraj przeleciałem tysiąc kanałów i chyba go pominąłem :)

prz3mo
10-09-2011, 22:55
Leeetsss geeeeeeeeeet reeeeeeeaaaaadyyyyy toooooooooooo ruuuumbleeeeeeeeeeee !!! :)

Calme
10-09-2011, 22:59
Tomasz wychodzi ! :)

enthropia
10-09-2011, 22:59
Jest na RTL Live.
A jak nie, to tu:
http://pl-sport.tv/stream-2.htm

Teraz Witja wyłazi. :)

samson09
10-09-2011, 23:01
Kliczko wychodzi właśnie.

Boryszuk
10-09-2011, 23:02
A moglby ktos raz na jakis czas skrobnac ze 2 slowa jak mu idzie? Nie mam ani RTL ani nawet normalnego neta...

krzysztof jot
10-09-2011, 23:02
no za ten dzwon i AC/DC to Kliczko ma u mnie plus :)

velaskez
10-09-2011, 23:03
Chciałbym być optymistą ale wszystko wskazuje na rosjanina waga, zasieg doswiadczenie odpornosc, Ale ktoż to wie jak to bedzie miejmy cicha nadzieje Tomek Tomek a noż sie uda i sam padnie na dechy !!!

Ja tam Rosjanina żadnego nie widzę...

EDIT: A będą dupeczki z numerami rund? :D

kaba
10-09-2011, 23:06
Ja tam Rosjanina żadnego nie widzę...

EDIT: A będą dupeczki z numerami rund? :D

no dupeczki muszą być :)

Megazordon
10-09-2011, 23:07
no za ten dzwon i AC/DC to Kliczko ma u mnie plus :)

U mnie też. Trochę się nawet zdziwiłem.

http://www.youtube.com/watch?v=2Kjh9lQXLWk

Strus
10-09-2011, 23:08
A w dupę normalnie... gdzie nie wejdę to tnie jak cholera :( :( :(

darko
10-09-2011, 23:09
Na RTL-u nic nie tnie

enthropia
10-09-2011, 23:09
Heh... Buffer jest zajedwabisty, ale ten polski to mógł sobie lepiej poćwiczyć.

Strus:
http://pl-sport.tv/stream-2.htm

U mnie śmiga dobrze, choć net mam nędzny okrutnie.

START!!!

Strus
10-09-2011, 23:09
na jakim ? Bo ja tylko w necie mogę oglądać

velaskez
10-09-2011, 23:10
A w dupę normalnie... gdzie nie wejdę to tnie jak cholera :( :( :(

http://pl-sport.tv/ to wal tu

samson09
10-09-2011, 23:14
1 runda dla kliczki

Megazordon
10-09-2011, 23:14
Trochę mi brakuje Kuleja w roli komentatora, ale przynajmniej obraz jest.

Piotrek Charchuła
10-09-2011, 23:15
A w dupę normalnie... gdzie nie wejdę to tnie jak cholera :( :( :(

Tu spróbuj, na moim 1mb tnie wszędzie tylko nie tu:
http://pl-sport.tv/stream-2.htm

enthropia
10-09-2011, 23:15
Pierwsze 2 minuty w zasadzie bez kontaktu. Adamek idzie w lewo, badanie, machanie rękami. Masakrycznie widać różnicę w warunkach fizycznych, długości ramion. ok. 2:20 Adamek zaliczył cios, lekko sioę zachwiał, ale przetrwał.

velaskez
10-09-2011, 23:18
Da mu po tyłku. Adamkowi w sensie.

samson09
10-09-2011, 23:19
No gong adamka uratował. Zachwiał się jak nie wiem.

prz3mo
10-09-2011, 23:19
Obawiam się, że Adamek dostanie bęcki.

enthropia
10-09-2011, 23:19
2. runda dla Kliczki. Tomek jest aktywniejszy, stara się... ale 10 sekund przed gongiem zaliczył mocny cios, i poleciał na liny. Dotrwał do gongu. Jak tak dalej pójdzie, to długo to nie potrwa.

samson09
10-09-2011, 23:20
Tamten ma zasięg rąk nie do obejścia niestety.

Megazordon
10-09-2011, 23:23
Trochę niesprawiedliwy ten pojedynek. Kliczko to nie jest przeciwnik dla Adamka.

enthropia
10-09-2011, 23:23
3. runda najlepsza jak do tej pory w wykonaniu Tomka. Na każdym kroku widać przewagę Kliczki - zasięg ramion, siła, wzrost.

samson09
10-09-2011, 23:23
Co niesprawiedliwy jak chce być mistrzem to z kim ma walczyć?

samson09
10-09-2011, 23:27
Chyba trema minęła, ale do sukcesu to mu jeszcze sporo brakuje. Nie ma jak dojść do kliczki. Sorry za post pod postem.

Megazordon
10-09-2011, 23:27
No właśnie dlatego jest to niesprawiedliwe. Koleś jest od Adamka o dwie głowy wyższy. Trudno się wtedy boksuje.

samson09
10-09-2011, 23:29
No ale co to kliczke obchodzi. Mogł się Adamek do wagi ciężkiej nie pchać bo tu raczej za dużo karzełków to nie ma. Wiedział na co się pisze.

enthropia
10-09-2011, 23:31
5. Tomek złapał kilka mocnych ciosów na głowę, na korpus. Przez ostatnią minutę rundy KD wisiał w powietrzu. Ale Tomek przetrwał.

Megazordon
10-09-2011, 23:31
No wiedział. Tym bardziej mnie to dziwi.

enthropia
10-09-2011, 23:32
Knockdown...

enthropia
10-09-2011, 23:33
Tomek opuścił ręce...
coraz gorzej to wygląda.
Tomek przetrwał do końca rundy, ale ostatnie 1,5 minuty chodził po ringu praktycznie bez gardy.

fafniak
10-09-2011, 23:35
nie mogę tego oglądać

Jacek5001
10-09-2011, 23:37
No niestety Kliczko znalazł sobie chłopca do bicia...

enthropia
10-09-2011, 23:40
7. runda dość spokojna, przechodzona. Większość ciosów które zadaje Tomek trafiają w klatkę Kliczki lub jego ramiona, nie robiąc kompletnie żadnej szkody. Tomek wyraźnie słabnie, Witia się rozkręca.

Megazordon
10-09-2011, 23:40
Przewaga wzrostu jest decydująca. Jeśli już jakiś cios Adamka dochodzi, to trafia w cycki Kliczki.

adolfik9501
10-09-2011, 23:40
No niestety Kliczko znalazł sobie chłopca do bicia...

Chłopiec sam się znalazł... Głośno o to zabiegał...

fotoMichal
10-09-2011, 23:40
Kończ Waść....

Megazordon
10-09-2011, 23:40
7. runda dość spokojna, przechodzona. Większość ciosów które zadaje Tomek trafiają w klatkę Kliczki lub jego ramiona, nie robiąc kompletnie żadnej szkody. Tomek wyraźnie słabnie, Witia się rozkręca.

Tośmy się zdublowali :)

Jacek5001
10-09-2011, 23:42
Myślę, że Knock-downu nie będzie ludzie zapłacili za pełną walkę..... Walka o Honor i nic więcej oprócz kasy...

samson09
10-09-2011, 23:42
Ciekawe jakby Gołota sprzed 10 lat wypadł z Kliczką.

Megazordon
10-09-2011, 23:43
Kurde... powinni pokazywać powtórki zamiast tych reklam pieprzonych.

<| MICHAŁ |>
10-09-2011, 23:44
Ciekawe jakby Gołota sprzed 10 lat wypadł z Kliczką.
Kliczko by go nie dogonil...

adolfik9501
10-09-2011, 23:44
Ciekawe jakby Gołota sprzed 10 lat wypadł z Kliczką.

Właśnie miałem pisać, że szkoda iż Gołota nie jest o te 10 lat młodszy... Fajnie się go oglądało (w tych dłuższych walkach ;) ).

enthropia
10-09-2011, 23:44
Myślę, że Knock-downu nie będzie ludzie zapłacili za pełną walkę..... Walka o Honor i nic więcej oprócz kasy...

Knock-down to już był. ;)
8. runda podobna do 7.
Tomek złapał sporo ciosów.
Przed końcem rundy Witia się potknął, bez KD.
A tłum chyba tego nie załapał...

samson09
10-09-2011, 23:44
Sie kurde Kliczko sam musi bidny przewracać no...:)

adolfik9501
10-09-2011, 23:46
Z relacji Z czuba:

"7. runda Coraz lepiej. Adamek zaczął atakować. Jeszcze tylko Kliczko przestanie się uchylać i zacznie się masakra. " :mrgreen:

samson09
10-09-2011, 23:46
Kliczko by go nie dogonil...

Ale chociaż wyglądał by lepiej przy Kliczce niż Adamek

enthropia
10-09-2011, 23:47
9. W zasadzie wszystkie ciosy Kliczki dochodzą, boleśnie tłukąc głowę Tomka. Pod konie 2-giej minuty miałem wrażenie, że Tomek się przewróci.

Jacek5001
10-09-2011, 23:47
Knock-down to już był. ;)
8. runda podobna do 7.
Tomek złapał sporo ciosów.
Przed końcem rundy Witia się potknął, bez KD.
A tłum chyba tego nie załapał...

OK> w szale podniecenia miałem na myśli koniec walki przed czasem...:-)

samson09
10-09-2011, 23:49
Właśnie miałem pisać, że szkoda iż Gołota nie jest o te 10 lat młodszy... Fajnie się go oglądało (w tych dłuższych walkach ;) ).

Poza tymi walkami gdzie boks mylił mu się z biegiem na 100m też lubiłem go oglądać. Jakaś taka inna adrenalina była u mnie. Jak Adamek wychodzi to już nie to samo.

Jacek5001
10-09-2011, 23:50
Rzeź niewiniątek..

enthropia
10-09-2011, 23:50
koniec, sędzia przerywa walkę

samson09
10-09-2011, 23:50
No i dobranoc Panowie.

prz3mo
10-09-2011, 23:50
koniec...

Strus
10-09-2011, 23:51
No i po bólu

maki
10-09-2011, 23:51
Biedaczek...

Tapatalk

Jacek5001
10-09-2011, 23:51
Stało się to co nie uniknione

adolfik9501
10-09-2011, 23:52
koniec, sędzie przerywa walkę

Oszukał nas! Odebrał nam zwycięstwo! Wszyscy przeciw nam! ;)

jacoslavgth
10-09-2011, 23:54
Oszukał nas! Odebrał nam zwycięstwo! Wszyscy przeciw nam! ;)

to jest wina konstrukcji stadionu :(

Megazordon
10-09-2011, 23:54
Na pomoc!! Niemcy mnie biją!!!

darko
10-09-2011, 23:54
Oszukał nas! Odebrał nam zwycięstwo! Wszyscy przeciw nam! ;)

Edit: przez ten RTL mi się pochrzaniło :)

morzon
10-09-2011, 23:54
Dobrze, że nieprzytomny na deski nie poleciał, bo się zanosiło...

Jacek5001
10-09-2011, 23:56
W 12 sekundzie 9 rundy słychać strzały....

Calme
10-09-2011, 23:56
Za wysokie progi

adolfik9501
10-09-2011, 23:57
Rocky Balboa jest tylko jeden ;)

maki
10-09-2011, 23:57
:-)))
No to dalej: jak ja porownam ten "sport" z takim us open....

Tapatalk

<| MICHAŁ |>
10-09-2011, 23:57
W 12 sekundzie 9 rundy słychać strzały....
hahahahahaha
no to ma swietny humor na noc

enthropia
10-09-2011, 23:59
W 12 sekundzie 9 rundy słychać strzały....

Taaaa... i jeszcze ta sztuczna mgła.... ;)

No nic, TKO i do domu. A po Kliczce nawet nie widać, że jest po walce bokserskiej.

adolfik9501
10-09-2011, 23:59
Generalnie spodziewałem się, że:

1. Adamek przegra.
2. Że zaprezentuje się lepiej niż było.

A tak, to niewiele lepiej było niż przy Sosnowskim.

Amadeusz
11-09-2011, 00:01
Parodia boksu: ani jednego czystego ciosu przez całą walkę nie wyprowadził ani jeden zawodnik (pomijając kucnięcie Adamka). Słabiutki poziom.

morzon
11-09-2011, 00:04
Za wysokie progi

Za wysoko kill-zone był umieszczony :D

enthropia
11-09-2011, 00:04
Generalnie spodziewałem się, że:

1. Adamek przegra.
2. Że zaprezentuje się lepiej niż było.

A tak, to niewiele lepiej było niż przy Sosnowskim.

1 i 2 pełna zgoda. Dokładnie tego samego się spodziewałem.
Sosnowski o ile pamiętam wytrzymał do 10. rundy. ;)

adolfik9501
11-09-2011, 00:04
(...) A po Kliczce nawet nie widać, że jest po walce bokserskiej.

Przejeżdżał przez Wrocław i wstąpił na stadion, bo mu powiedzieli, że jakiś góralski krzykacz chce go zlać. Więc wstąpił i w kilku słowach mu wyjaśnił, że się myli. ;)

EDIT: Tylko nie zapominajcie, że Albert wskoczył do ringu właściwie z marszu, a Adamek się mocno przygotowywał...

EDIT2: Gwoli sprawiedliwości, wówczas Kliczko za mocno się nie starał.

wlods
11-09-2011, 00:04
To nie wiem którą walkę oglądałeś,widzialeś twarz Adamka.

Amadeusz
11-09-2011, 00:06
To nie wiem którą walkę oglądałeś,widzialeś twarz Adamka.

On zawsze taką ma, nie sugeruj się tym :)

adolfik9501
11-09-2011, 00:08
On zawsze taką ma, nie sugeruj się tym :)

:mrgreen:

jaś
11-09-2011, 00:17
Parodia boksu: ani jednego czystego ciosu przez całą walkę nie wyprowadził ani jeden zawodnik (pomijając kucnięcie Adamka). Słabiutki poziom.

to chyba inną walkę widziałem

Amadeusz
11-09-2011, 00:25
to chyba inną walkę widziałem

Możliwe bo późno jest :)

sea21
11-09-2011, 01:00
to chyba inną walkę widziałem
1. Amadeusz ma zawsze rację.
2. Jeżeli nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
;)

docxxx
11-09-2011, 01:05
Masakra, z jakim luzem Kliczko walczyl z Adamkiem. Naprawde, jakby przed chwila przejezdzal obok Wroclawia, bo wybral sie na wycieczke z Ukrainy/Rosji do Niemiec po piwo. Wstapil na stadion, na ring i po prostu znokautowal naszego rodaka.

sea21
11-09-2011, 01:17
No niestety :/ Walka przypominała pojedynek z Sosnowskim. Kliczko dał powalczyć i w pełni kontrolował cały pojedynek. Adamek był kompletnie bezradny. O ile w półciężkiej był dobry to w ciężkiej na mistrza nie ma szans. Bardzo podoba mi się u Kliczki że gość ma klasę. Nie rżnął cwaniaka. Szacunek dla Adamka że podjął wyzwanie.

Mam nadzieję że teraz Adamek nie zostanie popychadłem Dona Kinga tak jak Gołota.

coroner
11-09-2011, 01:45
Brawa dla Tomasza za serce do walki i szacunek dla Kliczki za podejście do rywala. Co do samej walki bezdyskusyjnie należy uznać wyższość Vitalija.

manfred
11-09-2011, 02:47
Jeszcze tylko bęcki na Euro 2012 i wracamy do rzeczywistości.

piter123789
11-09-2011, 03:09
Gdzie można obejrzeć całość?

igorrro
11-09-2011, 06:40
Walczacy rok temu Albert Sosnowski wypadl o wiele lepiej od Adamka, nie dal sie tak sponiewierac w ringu, lepszy byl od Tomka w obronie. Poza tym trzeba dodac ze Tomek mial opuszczona lewa rekawice, w wadze ciezkiej nieszczelna garda oznacza destrukcje.
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, aby w wadze ciezkiej walczyc o powazne cele - pasy mistrzowskie trzeba niestety posiadac wrodzone predyspozycje fizyczne.
Adamek zle zrobil pchajac sie do wago ciezkiej.
Ktos powie pieniadze, ale
Pozostajac w wadze cruiser mogl skutecznie bronic pasa przez np kolejne 6 lat i tez by sie dorobil kasy podobnie jak to robil Michalczewski

igorrro
11-09-2011, 06:45
slowa Kliczki na konferencji po walce:

"...Tomek był mistrzem świata wagi cruiser, ale wcale nie tak łatwo jest zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Nie wystarczy jeść dużo. Musisz być silnym i dużym facetem. Musisz mieć to w genach – przyznał Kliczko......"

igorrro
11-09-2011, 07:08
No niestety :/ Walka przypominała pojedynek z Sosnowskim. Kliczko dał powalczyć i w pełni kontrolował cały pojedynek. Adamek był kompletnie bezradny. O ile w półciężkiej był dobry to w ciężkiej na mistrza nie ma szans. Bardzo podoba mi się u Kliczki że gość ma klasę. Nie rżną cwaniaka. Szacunek dla Adamka że podjął wyzwanie.

Mam nadzieję że teraz Adamek nie zostanie popychadłem Dona Kinga tak jak Gołota.

Z tego co wiem Ziggy Rozalski jest jego menadzerem a nie King

siwyyy77
11-09-2011, 07:57
Znów bardzo znany scenariusz walki...
Pełna kontrola nad walką do ok 8 rundy, następnie nokaut.
Kliczko to nie bezmyślny bokser, skoro wychodzi bić się za kasę to woli powalczyć dłużej, większe wpływy z reklam, niż gdyby nokautował w pierwszej, co w przypadku dwóch Polaków z nim walczących trudne by nie było.

Po prostu mistrz :)

mu2yk
11-09-2011, 08:38
Walczacy rok temu Albert Sosnowski wypadl o wiele lepiej od Adamka, nie dal sie tak sponiewierac w ringu, lepszy byl od Tomka w obronie. Poza tym trzeba dodac ze Tomek mial opuszczona lewa rekawice, w wadze ciezkiej nieszczelna garda oznacza destrukcje.
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, aby w wadze ciezkiej walczyc o powazne cele - pasy mistrzowskie trzeba niestety posiadac wrodzone predyspozycje fizyczne.
Adamek zle zrobil pchajac sie do wago ciezkiej.
Ktos powie pieniadze, ale
Pozostajac w wadze cruiser mogl skutecznie bronic pasa przez np kolejne 6 lat i tez by sie dorobil kasy podobnie jak to robil Michalczewski
Cóż za bzdury wypisujesz, Vitalij jest doskonałym przykładem boksera który walczy w zasadzie bez gardy i prawie nikomu nie udało sie na nim "zrobić" destrukcji. A druga sprawa to Vitalij do walki z Sosnowskim podszedł na dużo większym luzie niż do walki z Tomkiem. W walce z Sosnowskim widać było myślenie "dam mu powalczyć, troche mnie popunktować żeby tylko nikt nie powiedział że sobie prostego przeciwnika wybrałem" i ta 10 runda to było "już czas teraz kończe walke" i tak zrobił. Więc to że "się nie dał sponiewierać" to była tylko dobra wola Vitalija.
No nic bracie Kliczko i długo długo długoooooooooo nic.

docxxx
11-09-2011, 09:24
slowa Kliczki na konferencji po walce:

"...Tomek był mistrzem świata wagi cruiser, ale wcale nie tak łatwo jest zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Nie wystarczy jeść dużo. Musisz być silnym i dużym facetem. Musisz mieć to w genach – przyznał Kliczko......"

Wlasnie chcialem to zacytowac. Cala prawda. Pomimo tezy "to nie aparat robi zdjecia..." nie mozna isc na boisko z D40+KIT. Po prostu nie da rady zrobic zdjecia jak z 400mm/2.8.

joker333
11-09-2011, 09:31
no niestety racja z tym Sosnowskim nie ma co porównywać go z Adamkiem pod katem Walki z Kliczką w bezposrednim starciu Albert by większych szans nie miał to nie ta liga jednak co Adamek ....a Kliczko to jeszcze ze dwie klasy wyżej Szkoda że Wałujew swego czasu nie podjał wyzwania i do walki z Kliczka nie doszło.
teraz to już właściwie nie ma na co czekać praktycznie jeszcze chętnie bym zobaczył jak Vitalij klepie Haye'a. Po wczorajszej walce zdaje mi sie że jednak mocniejszy od Władimira... wiadomo na ich walke nie ma co liczyć a Haye byłby jakimś tam porównaniem

Amadeusz
11-09-2011, 10:58
1. Amadeusz ma zawsze rację.
2. Jeżeli nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
;)

Mnóstwo walk bokserskich w swoim życiu oglądałem i spokojnie można powiedzieć, że ta była na baaaaardzo niskim poziomie. No ale może Ty tam widziałeś dobry boks - każdy ma swoją miarę :)

velaskez
11-09-2011, 11:48
A ja jestem zawiedziony, bo nie było dziewcząt z numerami rund.

grzehuu
11-09-2011, 12:04
Jeszcze tylko bęcki na Euro 2012 i wracamy do rzeczywistości.

hahaha leże :D

nie ma jak poprawa humoru po nieprzespanej nocy :D

a co do walki to zgadzam sie - walka wyglądała jakby Kliczko przyjechał, maskę sklepał i pojechał - bez stresu...;/

Photoartbox
11-09-2011, 12:28
walka wyglądała jakby Kliczko przyjechał, maskę sklepał i pojechał - bez stresu...;/

Jednak aby osiagnac taki efekt, nawet sam wielki mistrz Kliczko, musial pracowac na to wiele godzin wylewajac z siebie litry potu. Jego sukces to wlasnie talent polaczony z ogromnym wysilkiem i profesjonalnym podejsciem do kazdej walki, nawet z taka "chudzina" jak Adamek. Wlasnie jego profesjonalizm i respekt z jakim traktuje kazdego przeciwnika budzi moje uznanie i sympatie.

foka79
11-09-2011, 12:58
A ja uważam że Adamek od samego początku nie mia szans. A dlaczego? Ano dlatego że nie ten wzrost, nie ten zasięg ramion i to była podstawa dla której przegrał walkę. Kliczko nie trzymał gardy bo w sumie nie musiał, z sił też nie odpadał bo nie trzymał rąk w pozycji prostopadłej do swego ciała tylko niżej przez co nie tracił tyle siły. Adamek wszystkie rundy musiał mieć ręce w gorze i to też mocno go osłabiło.

amirez
11-09-2011, 13:02
A mnie mimo wszystko publiczne, wzajemne obijanie mordy jakoś wcale nie kręci. No, może liczba zer w apanażach "zawodników" robi wrażenie.
Jednak nazywanie boksu - sportem jest "zdziebko" dziwne.

Motorniczy
11-09-2011, 13:05
Znów bardzo znany scenariusz walki...
Pełna kontrola nad walką do ok 8 rundy, następnie nokaut.
Kliczko to nie bezmyślny bokser, skoro wychodzi bić się za kasę to woli powalczyć dłużej, większe wpływy z reklam, niż gdyby nokautował w pierwszej, co w przypadku dwóch Polaków z nim walczących trudne by nie było.

Po prostu mistrz :)

Mistrz reklamy . Gdzie tu sport?

freefly
11-09-2011, 13:18
Mistrz reklamy . Gdzie tu sport?

Sport już dawno temu umarł.:wink:

Photoartbox
11-09-2011, 13:21
A ja uważam że Adamek od samego początku nie mia szans. A dlaczego? Ano dlatego że nie ten wzrost, nie ten zasięg ramion i to była podstawa dla której przegrał walkę.

Powiedz to temu bokserowi - Mike Tyson (http://pl.wikipedia.org/wiki/Mike_Tyson) 180 cm wzrostu a obawiam sie, ze w poczatkowej fazie swojej kariery zjadlby Kliczkow na sniadanie o Adamku nie wspomne :)

foka79
11-09-2011, 13:22
Mistrz reklamy . Gdzie tu sport?

to że są pieniądze nie oznacza że nie ma sportu. Zarabia się wszędzie i mnie to akurat nie dziwi. Ktoś kto walczy, gra w piłkę, w kosza czy trenuje inne dyscypliny poświęcił na to masę swojego czasu i wyrzeczeń i uważam że kasa takim osobą się należy.

foka79
11-09-2011, 13:23
Powiedz to temu bokserowi - Mike Tyson (http://pl.wikipedia.org/wiki/Mike_Tyson) 180 cm wzrostu a obawiam sie, ze w poczatkowej fazie swojej kariery zjadlby Kliczkow na sniadanie o Adamku nie wspomne :)

Tego się nigdy nie dowiemy więc nie ma co gdybać. :P

Photoartbox
11-09-2011, 13:28
Tego się nigdy nie dowiemy więc nie ma co gdybać. :P

tu nie chodzi o gdybanie, Mike jest dowodem na to, ze mozna byc mistrzem swiata w wadze ciezkiej majac niespelna 180 wzrostu, wiec Twoje twierdzenie dotyczace przyczyn porazki Adamka nie jest prawdziwe. Mysle, ze glownym problemem Adamka w walce z Kliczko, byl brak argumentu w postaci poteznego uderzenia, ktorym dysponowal z kolei Mike. Taki cios zadany w 1, 2-giej rundzie zmusilby Kliczke do innego sposobu walki, a wprzypadku Adamka mogl sobie pozwolic na trzymanie rak na wysokosci kolan. No i brak szybkosci, Kliczko pomimo swoich rozmiarow byl zawodnikiem szybszym i przewidywal poczynania Adamka.

igorrro
11-09-2011, 14:40
Cóż za bzdury wypisujesz, Vitalij jest doskonałym przykładem boksera który walczy w zasadzie bez gardy i prawie nikomu nie udało sie na nim "zrobić" destrukcji. A druga sprawa to Vitalij do walki z Sosnowskim podszedł na dużo większym luzie niż do walki z Tomkiem. W walce z Sosnowskim widać było myślenie "dam mu powalczyć, troche mnie popunktować żeby tylko nikt nie powiedział że sobie prostego przeciwnika wybrałem" i ta 10 runda to było "już czas teraz kończe walke" i tak zrobił. Więc to że "się nie dał sponiewierać" to była tylko dobra wola Vitalija.
No nic bracie Kliczko i długo długo długoooooooooo nic.

kolego nie trzymac gardy mozna wtedy gdy zawodnik jest wyzszy od swojego przeciwnika a nie wtedy jak jest prawie 20 cm roznica,
w walce z Adamkiem tez nie byl spiety
prawda jest taka ze Sosnowski zostawil lepsze wrazenie

vASQ
11-09-2011, 14:50
Ludzie wiecie co za kapela dala koncert przed walka ? Strasznie fajny utworek prosze o nazwe, dzieki !

pil74
11-09-2011, 14:58
Co by nie mówić wstydu nie było. Walczył dzielnie i jakoś się trzymał. Osobiście zakładałem, że będzie max 6 rundy ale wszystkim chyba zależało na dobrym widowisku. :)
Kliczko przyjął wogóle jakiegoś ciosa na ryja? :)
Mój koleś walkę Adamka skwitował tak "Dobry chłopak był i mało ....bił ( w ryja)" :)
Ale widowisko przednie. :)

wywar
11-09-2011, 15:26
tu nie chodzi o gdybanie, Mike jest dowodem na to, ze mozna byc mistrzem swiata w wadze ciezkiej majac niespelna 180 wzrostu...
wzrost wzrostem, ale zobacz tajsona w jego najlepszych latach KLIK1 (http://www.youtube.com/watch?v=uYZzMPsm6c4&feature=fvwrel) & KLIK2 (http://www.youtube.com/watch?v=mlTlpzBJUKs&feature=related) & KLIK3 (http://www.youtube.com/watch?v=51090bGcoR8) przecież to same mięśnia - do tego szybkość, refleks i rakieta w łapie. Gdzie Adamek do niego?

igorrro
11-09-2011, 15:35
Adamek jedynie pomuskal sutki Kliczki,
przerosla chyba Adamka waga walki
spal
nie przechodzil do poldystansu to go zgubilo

Motorniczy
11-09-2011, 15:40
Sport już dawno temu umarł.:wink:

Przeciez wiem :)

adolfik9501
11-09-2011, 15:40
Statystyki:

Starszy z braci Kliczko trafiał ze skutecznością 38%, zaś pięściarz z Gilowic doprowadził do celu 29% swoich ciosów. Spośród 230 celnych uderzeń Ukraińca, aż 225 było ciosami na głowę (175 w górne części czaszki, 50 na szczękę). Większość trafionych uderzeń Polaka była atakami na korpus.

Statystyki firmy Compulbox

Wszystkie ciosy:

Tomasz Adamek 301 wyprowadzonych/89 trafionych

Witalij Kliczko 608/230

Ciosy mocne:

Tomasz Adamek 135/35

Witalij Kliczko 194/90

Ciosy proste:

Tomasz Adamek 166/54

Witalij Kliczko 414/140

(źródło (http://www.sport.pl/boks/1,64992,10268069,Adamek___Kliczko__Polak_przyjal_2 30_ciosow.html))

Locter
11-09-2011, 16:01
Ja bym dal Kliczce do ringu Foremana z lat '70 , wybiłby mu boks z glowy.

igorrro
11-09-2011, 16:14
albo Lemona Brewstera, takiego samego z walki z A. Golota

sea21
11-09-2011, 16:20
Tiaaa jakby babcia miała wąsy.....

ekonet
11-09-2011, 16:47
A ja jestem zawiedziony, bo nie było dziewcząt z numerami rund.
Były, ale telewizja tego nie pokazywała. ;)


A mnie mimo wszystko publiczne, wzajemne obijanie mordy jakoś wcale nie kręci. No, może liczba zer w apanażach "zawodników" robi wrażenie.
Jednak nazywanie boksu - sportem jest "zdziebko" dziwne.
Akurat jest to jeden z najbardziej pierwotnych sportów, jeden z najmniej udziwnionych.

Calme
11-09-2011, 18:10
wzrost wzrostem, ale zobacz tajsona w jego najlepszych latach KLIK1 (http://www.youtube.com/watch?v=uYZzMPsm6c4&feature=fvwrel) & KLIK2 (http://www.youtube.com/watch?v=mlTlpzBJUKs&feature=related) & KLIK3 (http://www.youtube.com/watch?v=51090bGcoR8) przecież to same mięśnia - do tego szybkość, refleks i rakieta w łapie. Gdzie Adamek do niego?
Coś tym jest.
Apropo wymiarów tak sobie oglądałem te dane
http://www.start24.pl/www/bokserzy.htm

Ależ Lenox miał zasięg ramion w stosunku do swojego wzrostu !!
Lennox Lewis - 196 cm - 213 cm - 113 kg

Ci panowie też jak pająki :)
Muhammad Ali - 190,5 cm - 211 cm - 99 kg
Larry Holmes - 191 cm - 211 cm - 97 kg

velaskez
11-09-2011, 18:43
Były, ale telewizja tego nie pokazywała. ;)


:sad: zawiodłem się

I faktem jest, jak oglądam tego Tysona, co tu kolega podesłał to jest on zdecydowanie szybszy. A wczorajszej walce brakowało ułańskiej fantazji i jakiejkolwiek finezji. Widowisko było, bo media zrobiły z tego widowisko, oprawa była ładna, na żywo pewnie jeszcze lepsza. A tak...wolę inne sporty walki.

Photoartbox
11-09-2011, 18:49
wzrost wzrostem, ale zobacz tajsona w jego najlepszych latach KLIK1 (http://www.youtube.com/watch?v=uYZzMPsm6c4&feature=fvwrel) & KLIK2 (http://www.youtube.com/watch?v=mlTlpzBJUKs&feature=related) & KLIK3 (http://www.youtube.com/watch?v=51090bGcoR8) przecież to same mięśnia - do tego szybkość, refleks i rakieta w łapie. Gdzie Adamek do niego?

Czy ja gdzies napisalem, ze Adamek jest podobny do Tysona? Szybkosc, refleks i rakieta w lapie, w mojej poprzedniej wypowiedzi napisalem, ze tego Adamkowi wlasnie brakowalo. Czytanie ze zrozumieniem pomogloby uniknac zbednych wypowiedzi :)

Łopal
11-09-2011, 20:10
W 12 sekundzie 9 rundy słychać strzały....

Dobre :)))))

Łopal
11-09-2011, 20:16
Słuchałem dziś komentarzy w radiowej Trójce i padło coś o tym, jaki to Kliczko jest wielki gentleman. Tak, pomyślałem, nie sklepał naszego juzw drugiej, trzeciej, tylko dał publiczności popatrzeć na dziesięć rund. Faktycznie, klasa.... :)

willy_fil_
11-09-2011, 20:37
Panowie czy może ktoś wie gdzie można teraz zobaczyć walkę w necie?

velaskez
11-09-2011, 20:39
http://videoweed.pl/filmy/sport/2566-tomasz-adamek-vs-vitali-klitschko-caia-walka-2011-pl.html
http://www.tvfilmy.pl/index.php?p=ogladaj&id=11500

willy_fil_
11-09-2011, 20:59
dziękuję za błyskawiczną odpowiedź...

spiritwood
11-09-2011, 21:36
Słuchałem dziś komentarzy w radiowej Trójce i padło coś o tym, jaki to Kliczko jest wielki gentleman. Tak, pomyślałem, nie sklepał naszego juzw drugiej, trzeciej, tylko dał publiczności popatrzeć na dziesięć rund. Faktycznie, klasa.... :)

Patrząc jedynie na fakt, że facet umie się wysłowić co najmniej w trzech językach, po angielsku szło mu wcale nie najgorzej, a na pewno lepiej niż Adamkowi (z całym szacunkiem) w ojczystym języku. To że nie odmówił*mu serca do walki, skomplementował parę razy na krótkiej przecież konferencji prasowej - tak, twierdzę, że facet ma ogładę, do której większości bokserów trudno się zbliżyć.

darko
11-09-2011, 21:40
W końcu facet z doktoratem

S_Beast
11-09-2011, 21:40
To Kliczko prosił się o tą walkę, a nie Adamek. Prawda jest taka, że nikt by mu nie zapłacił za kolejną "ustawianą" walkę.
Adamek się napatoczył jak nic i pewnie mu drogo zapłacili za to, że zgodził się walczyć rok lub dwa wcześniej nić miał to w planie.
Kliczko już wyeksploatował finansowo boks i musi sobie szukać innego źródła zarobku, bo zostało mu tylko złamanie z bratem przysięgi danej mamie.

Z wywiadów po walce pamiętam tylko zdziwienie pana Abla i pani Kliczkowej, że Vitalij jest w stanie tak szybko machać rękami.
To znaczy, że o przypadkowości tej walki nie może być mowy, bo dokładnie przygotowywał się pod Adamka.

ekonet
11-09-2011, 21:47
Patrząc jedynie na fakt, że facet umie się wysłowić conajmniej w trzech językach, po angielsku szło mu wcale nie najgorzej, a na pewno lepiej niż Adamkowi (z całym szacunkiem) w ojczystym języku.
Pamiętam sprzed kilku lat wypowiedź Adamka, której udzielił na Gali Mistrzów Sportu - niestety, śmiali się wszyscy, łącznie z przeprowadzającym wywiad. Jednak od tamtego czasu mocno się wyrobił. Z Adamem Małyszem było podobnie.
Kliczkowie mają dobrze poustawiany biznes, wielu może pozazdrościć. Nie sądzę, aby to Kliczko zabiegał o walkę z Adamkiem...

adolfik9501
11-09-2011, 21:48
(...)
To znaczy, że o przypadkowości tej walki nie może być mowy, bo dokładnie przygotowywał się pod Adamka.

A Adamek myślał, że będzie walczył z Misiem z Krupówek... Cholera, znowu oszukali naszych.

ekonet
11-09-2011, 21:58
A Adamek myślał, że będzie walczył z Misiem z Krupówek... Cholera, znowu oszukali naszych.
I znów Niemcy... ;)


o przypadkowości tej walki nie może być mowy, bo dokładnie przygotowywał się pod Adamka.
Adamek też przygotowywał się "pod Kliczkę", nawet Kevin McBride został wybrany do walki dlatego, że wielkością przypominał nieco Witalija. Niestety - na wzroście podobieństwo się kończyło...

spiritwood
11-09-2011, 22:05
Pamiętam sprzed kilku lat wypowiedź Adamka, której udzielił na Gali Mistrzów Sportu - niestety, śmiali się wszyscy, łącznie z przeprowadzającym wywiad. Jednak od tamtego czasu mocno się wyrobił. Z Adamem Małyszem było podobnie.
Kliczkowie mają dobrze poustawiany biznes, wielu może pozazdrościć. Nie sądzę, aby to Kliczko zabiegał o walkę z Adamkiem...

Hej, ale ja nigdzie nie napisałem, że zabiegał o walkę, bądź nie. Napisałem, że generalnie na tle innych pięściarzy (włączając w to Wielebnego, więźnia Tysona, że o naszym Godocie :) przez grzeczność nie wspomnę) bracia Kliczko potrafią wyartykułować to, co im w głowie zaświta. ;)

ekonet
11-09-2011, 22:07
Hej, ale ja nigdzie nie napisałem, że zabiegał o walkę, bądź nie.
Marcinie - patrz post #227. ;)

Chłopaki dość dobrze opisują na ZCzuba (http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,10266341,Walka_XXI_Wieku__czyli_Tomasz_Ada mek___Witalij_Kliczko.html?PageNumber=1&PageStep=1): "7. runda Trochę się nie dziwimy, że teraz Adamek boi się atakować. My już dawno bylibyśmy na lotnisku z fałszywym paszportem i sztucznym wąsikiem."
;)

Jacol
11-09-2011, 23:00
A Adamek myślał, że będzie walczył z Misiem z Krupówek... Cholera, znowu oszukali naszych.

Niech Tusk przeprosi!

vASQ
12-09-2011, 06:18
Ponawiam pytanie grzecznie proszac , czy wie ktos z szanownych uszanowanych co za kapelka zagrala przed walka ?
Dzieks.

Łopal
12-09-2011, 07:56
Patrząc jedynie na fakt, że facet umie się wysłowić co najmniej w trzech językach, po angielsku szło mu wcale nie najgorzej, a na pewno lepiej niż Adamkowi (z całym szacunkiem) w ojczystym języku. To że nie odmówił*mu serca do walki, skomplementował parę razy na krótkiej przecież konferencji prasowej - tak, twierdzę, że facet ma ogładę, do której większości bokserów trudno się zbliżyć.

Nie no, smieje sie. Kliczkow nie sposob podziwiac za wszechstronnosc, rowniez wyksztalcenie, jak i owa postawe. Duza klasa. Chodzilo mi o zbitke slow dziennikarza, bo to brzmialo jak: "rycerski, przeprowadzil babcie przez jezdnie":)

tomek s
12-09-2011, 08:13
Generalnie, nie bardzo lubię oglądać zdjęcia z wydarzeń sportowych, ale akurat te są moim zdaniem całkiem fajne:
Adamek - Kliczko (http://sport.onet.pl/boks/adamek-kliczko/adamek-kliczko-niezwykle-zdjecia,4845801,10312042,fotoreportaz-duzy.html)
Pozdr

Amadeusz
12-09-2011, 10:12
Ja bym dal Kliczce do ringu Foremana z lat '70 , wybiłby mu boks z glowy.

Z lat '90 by wystarczył, dziadek lał młodych jak złoto :)
Widzę, że niektórzy w tym wątku Tysona dopiero odkryli <szok>

freefly
12-09-2011, 10:29
Ja bym dal Kliczce do ringu Foremana z lat '70 , wybiłby mu boks z glowy.

Taaa, to jakbyś chciał postawić najlepszych sportowców z lat 70, przeciw współczesnym najlepszym sportowcom.
Ci z lat 70 nie mieliby żadnych szans.;)

krolewicz
12-09-2011, 10:35
sporo rekordów lekkoatletycznych z lat 80 jest do dzisiaj niepobitych i chyba nigdy nie będzie :)

freefly
12-09-2011, 10:42
sporo rekordów lekkoatletycznych z lat 80 jest do dzisiaj niepobitych i chyba nigdy nie będzie :)

Raptem dwa. Rzut młotem i dyskiem. Obecnie na pewne dyscypliny wydaje się mało pieniędzy, są mało prestiżowe lub popularne, stąd brak lepszych wyników.:wink:

Amadeusz
12-09-2011, 10:59
Taaa, to jakbyś chciał postawić najlepszych sportowców z lat 70, przeciw współczesnym najlepszym sportowcom.
Ci z lat 70 nie mieliby żadnych szans.;)

Zestawiać można po wynikach i jakie mieli otoczenie sportowe - bo jak inaczej. Akurat boks (w ogóle sporty walki)jest taką dyscypliną, że lata działalności danego sportowca nie mają znaczenia. Idąc Twoim tropem to Bruce Lee dostawałby słone baty od dzisiejszych karateków :)
Nie chce mi się wymieniać mistrzów boksu lat poprzednich (wiemy o jakich chodzi) ale ze świecą by szukać takich w dzisiejszych latach. Moim ulubionym (właśnie takim Bruce Lee boksu) był Chris Eubank - uwielbiałem go oglądać.

wonito
12-09-2011, 11:19
a ja uwielbiałem oglądać Roya Jonesa juniora
każda walka widowisko :smile:

UDWnMXzgeZo

Amadeusz
12-09-2011, 11:32
a ja uwielbiałem oglądać Roya Jonesa juniora
każda walka widowisko :smile:

Cudowne uderzenia!

Locter
12-09-2011, 11:34
Joners jr. jest kosmiczny, moj ulubiony piesciarz od lat :) Ale równie dobrze lubie Żelaznego Mike'a

fIlek
13-09-2011, 00:24
Cudowne uderzenia!

Ciosy, bo uderzenia to zachowanie nieregulaminowe :)

A co do samej walki - Witalij podsumował to odpowiednio. Można jedynie dodać, że szybkość jest dużym atutem Adamka, ale nikt nie wziął pod uwagę, że Wicia jest jeszcze szybszy. Widowisko jako gala na świetnym poziomie świetlno-dźwiękowym (może oprócz samej drogi od trybun do ringu). Organizacyjnie - spółka SMG dała ciała na całej linii. Totalna dezinformacja, laska od PR nie odbierała telefonów (i maili) na tydzień przed galą, biuro prasowe otwarte 2 godziny po czasie, akredytacji na wadze nie wydawali, bo "ktoś z opaskami utknął w korku". Na uwagę, że ludzie z USA, Niemiec i Ukrainy zdążyli, a ktoś z drugiej strony Wrocka nie dał rady, tylko wzruszyli ramionami. Wskutek latania i sprawdzania gdzie jest biuro prasowe poznałem stadion tak, że śmiało mogę już tam robić za przewodnika. Poziom sportowy imprezy - walki z undercardu raczej średnie, walka wieczoru - wiadomo. Największym przegranym obok Adamka był Masternak, bo mówiliśmy jego grupie, że Afolabi jest w słabiutkiej formie i łatwo z nim wygrać, on wolał obijać jakiegoś kelnera. Paweł Kołodziej był niepocieszony, że z powodu kontuzji nie mógł walczyć.

kfcsI_IM0-Q

swider
13-09-2011, 00:43
Idąc Twoim tropem to Bruce Lee dostawałby słone baty od dzisiejszych karateków :)

Bruce nie był karateką. ;)

wonito
13-09-2011, 09:09
no właśnie... nie był :)
a jak teraz tak na spokojnie oględam jego filmy... to mistrzem świata też by nie został ;)

Amadeusz
13-09-2011, 10:44
Bruce nie był karateką. ;)

Oj czepiasz się :) mam gdzieś na strychu 4 publikacje jego stylu w formie książek, także spoko :)



no właśnie... nie był :)
a jak teraz tak na spokojnie oględam jego filmy... to mistrzem świata też by nie został ;)

A któż mógłby mu w tym przeszkodzić?

swider
13-09-2011, 13:51
Oj czepiasz się :)
Trochę tak. ;)


A któż mógłby mu w tym przeszkodzić?
Ja nie znam Bruce’a z tej strony -- walki sportowej. Filmy, efektowne kopnięcia, wygląd… to wszystko fajne, może się podobać, ale sport to inny świat. Możesz być technicznym perfekcjonistą, potrafić wykonywać techniki zahaczające o ekwilibrystykę, a na macie dostać bęcki od pierwszego lepszego łebka.
Piszę z doświadczenia. ;)

Amadeusz
13-09-2011, 14:21
Świder, pełna zgoda, że turniej to nie podwórko czy sala gimnastyczna. Brak uczestnictwa w tego typu imprezach brał się z filozofii walki. W sporcie jest dużo ograniczeń, są dyscypliny: karate, judo itp. Bruce był zbyt wszechstronny by zamknąć się w jednej dziedzinie - przynajmniej on tak twierdził.
Ktoś kto coś tam ćwiczył lub ćwiczy może łatwiej stwierdzić czyjeś umiejętności (nie tylko po filmach dużego ekranu, choć na nich też dużo widać).