ProTofik
06-01-2011, 22:58
Witam. Mam taki problem. Czasami na zdjęciach widzę że niektóre krawędzie są tak jakby rozczepione, np tutaj:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/img28/2566/dsc8572u.jpg)
Widać to dobrze na krawędziach liter. Czemu coś takiego się dzieje i jak się tego pozbyć? Czy to zależy od aparatu czy trzeba obrabiać w PS?
Z góry dzięki za pomoc.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/img28/2566/dsc8572u.jpg)
Widać to dobrze na krawędziach liter. Czemu coś takiego się dzieje i jak się tego pozbyć? Czy to zależy od aparatu czy trzeba obrabiać w PS?
Z góry dzięki za pomoc.