pinquin
06-01-2011, 12:59
Mam nadzieję, że nie dostanę bana :) Zapraszam na licytację sesji zdjęciowej (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448226) na WOŚP:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448226)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448226)