PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja zdjęciowa na WOŚP



pinquin
06-01-2011, 12:59
Mam nadzieję, że nie dostanę bana :) Zapraszam na licytację sesji zdjęciowej (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448226) na WOŚP:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=448226)

co4en
06-01-2011, 17:49
Podbijam bo cel bardzo szczytny ;)

pinquin
06-01-2011, 19:40
Dziękuję :) Mam nadzieję, że ktoś zalicytuje, bo z tego co widziałam to słabo licytacje sesji idą... No ale nigdy nie zaszkodzi próbować :)