PDA

Zobacz pełną wersję : Oceniajcie



mswilk
05-01-2011, 21:32
Zapraszam - swiatobrazu.pl/daj-sie-ocenic-i-oceniaj-fotografia-nr-14-22457.html

Maciek R
05-01-2011, 22:18
Zdjęcia oceniał nie będę, bo nie mam jakiegokolwiek porównania (chociaż bardzo subiektywnie - podoba mi się), natomiast nie spodobała mi się pewna sprawa.
Jest zdjęcie "miniaturka", jest zdjęcie większe, pod którym jest reklama i dopiero są Twoje dane. Rozumiem, że pieniążki ponad wszystko, ale... trochę nie tak.

ropusz
06-01-2011, 12:28
Nie podoba mi się perspektywa, przez ten welon panna wygląda jakby była 2 razy wyższa.

Me_how
06-01-2011, 14:47
Gorzej. Wygląda jakby miała 2x mniejsza głowę niż powinna. Chyba lepiej by wyglądało, gdyby wykorygować dystorsje.

swider
06-01-2011, 19:14
Gorzej. Wygląda jakby miała 2x mniejsza głowę niż powinna. Chyba lepiej by wyglądało, gdyby wykorygować dystorsje.
Jakbyś skorygował dystorsje i wykadrował to cały urok tego zdjęcia, zniekształceń jakie daje szeroki kąt, poszedłby się paść. A nie o to chodzi.

maki
06-01-2011, 19:29
Trzeba "elementarnej wyobrazni" żeby zrozumieć fote.
Podoba się.

edit/ Co tu korygować? Prawie proste linie? Przerysowanie wynika z ogniskowej i perspektywy, i wydaje sie że już jest po korekcji.

Me_how
06-01-2011, 19:30
Sądzę, że jednak urok by pozostał. Ale nie przekonamy się, chyba że autor zdecyduje się na drugą wersje.

mswilk
06-01-2011, 20:04
Sądzę, że jednak urok by pozostał. Ale nie przekonamy się, chyba że autor zdecyduje się na drugą wersje.

Innej wersji nie będzie.

maakam
06-01-2011, 20:04
Rzeczywiście można by odrobinę skorygować chociaż szczególnie w oczy nie razi. Szeroki kąt raczej ma to do siebie. Generalnie zdjęcie na plus.