Zobacz pełną wersję : w jaki sposób przygotować zdjęcie do druku
janek.demonista
04-01-2011, 23:14
witam,
czy ktos mógłby napisać jak przygotowac zdjęcie do druku w laboraorium w programie NX2
przy użyciu kalibratora EasyPix i monitora S2433W Eizo
bardzo dziękuje za sugestie
janek.demonista
05-01-2011, 10:18
hmm. .. nikt tego nie robił, będę pionierem ? :)
Włącz monitor S2433W Eizo i skalibruj go za pomocą kalibratora EasyPix, a następnie uruchom program NX2, używaj myszki (nie wiem jaki masz model) zdjęcie zapisz na dysku (tez nie podales modelu) i gotowe.
Włącz monitor S2433W Eizo i skalibruj go za pomocą kalibratora EasyPix, a następnie uruchom program NX2, używaj myszki (nie wiem jaki masz model) zdjęcie zapisz na dysku (tez nie podales modelu) i gotowe.
Też bym tak zrobił. ;)
janek.demonista
05-01-2011, 11:53
tak robisz ? i wydruk masz zgodny z obrazem na monitorze ?
Pershing
05-01-2011, 13:19
Ja też tak robię, coprawda na EizoS1932 i Spyder3pro, ale też wychodzi;)
Hmm... a nie kalibruje się czasem pod danego fotolaba tudzież dany papier ? Z tego co wiem to również ma wpływ na wygląd wydruku.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.