Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Plecak z wewnętrznym miejscem na statyw



Tcp
12-01-2007, 13:37
Witam ,
czy ktoś z Was spotkał się z plecakami które wewnątz miałyby wydzielone miejsce na sredniej wielkość statyw ?
Wiem, że statyw można podzczepic w wygodny sposób na zewnątz ale mi bardzo zależy na tym aby wszystko było "upakowane" w środku.
Z góry dzięki za odpowiedzi!

himi
13-01-2007, 14:22
wewnątrz? osobliwe:)
Jak masz mały statyw to wejdzie ci na siłę do dużego plecaka - jakiś computrekker or something. Ja mam taki mały kiepski statywik, który po złożeniu ma ok 35-40 cm. Wlazłby.Na siłę.

Riki
13-01-2007, 15:29
Może coś takiego cię zadowoli http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=1099.
Pozdrowienia.

Tcp
15-01-2007, 11:42
Wiem,
że wydaje się to dziwne ale mam swoje powody. Potrzebuje zapakować wszytsko do środka.
Kiedyś dawno temu widziałem katalog plecaków i tam był model z dzieloną pionowo przestrzenia której jedna część była przeznaczona na statyw właśnie. Nie pamętam niestety firmy.
No nic dzięki za rade i linka!