PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję plecak, ale.....



grzehuu
04-01-2011, 16:58
Witojcie panocki ;o)

potrzebuje plecak i liczę na waszą pomoc.

Plecak jak plecak, ale to nie taki zwykły plecak...;ppp
Mianowicie potrzebuję plecak na narty, żeby w razie jakiejś gleby nie zmiażdżyć sobie co nieco.
chociaż gleb już raczej nie zaliczam, ale lepiej dmuchać na zimno...

Sprzęt posiadam d300s+18-200+10-20+ parę "małych" stałek

Wszystkiego, łoczywiście (:P), nie będę targał na stok.

I teraz czy zwykłe plecaki foto wystarczą czy może są jakieś wzmacniane, albo specjalnie stworzone na ekstremalne sporty...

a może coś innego zamiast plecaka?!?

Licze na wasze porady i pomoc

PS.
Uprzedzam - guglałem co nieco ale nie za wiele bylo info na ten temat

Pozdrawiam

marcinez
05-01-2011, 00:49
Wejdź na stronę firmy Dakine. Oni chyba się specjalizują w plecakach foto na narty i nie tylko. Ceny niestety do najniższych nie należą :(

grzehuu
07-01-2011, 18:24
no wsumie fajne - ale nie wygladaja mi na jakies wzmocnione plecaki

a takich wlasnie szukam
jakies inne propozycje??

markB
07-01-2011, 21:01
Myślę,że taki Dakine Mission Photo jest wzmocniony: http://www.extremesportstrader.co.uk/new/dakine-mission-photo-backpack-hombre/8868/. Bardzo odporne są plecaki Katy, np. HB-205 ma grube i sztywne przegrody: http://www.kata-bags.com/productFRM2HS.asp?p_Id=318&Version=Photo#p7GPc1_1

marszull
07-01-2011, 21:42
moze burton zoom pack?

bulinko
07-01-2011, 21:44
Ja się podłącze pod temat, bo niemam potrzeby zakładać nowego.
Poszukuje plecaka na N90+S180+N105. Najlepiej by był wodoszczelny, ale nie taki do pływania ^^
Tylko by po położeniu w rosie nie nabrał wody jak gąbka :D
Znacie takie modele?

markB
08-01-2011, 03:28
Jeszcze są plecaki Tatonka: http://www.tatonka.pl/index.php/produkty?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3079&category_id=85
ale ani tanie, ani małe to nie jest.

campermtb
08-01-2011, 17:55
A ja polecę Lowepro serię Flipside. Są porządne, sztywne. Nie sądzę by sprzętowi coś się stało. Poza tym jest odpinany od strony pleców, nie tradycyjnie, czyli nawet jak walniesz to np. w body dostanie spód obudowy a nie lampa:) Tak samo z wodoszczelnością, przez piankę usztywniającą ścianki raczej nie przemoknie:)

Zuzus
08-01-2011, 18:16
Dakine Mission Photo -> http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=98134

bulinko
08-01-2011, 22:49
Dzięki, na pewno jakiś sobie wybiorę.;)
Zauważyłem, że polecane plecaki mają również mocowania na statyw, a to jest bardzo ważne:D