PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcia z inerwałem ???



loolekk
04-01-2011, 16:48
Witam bawię się interwałem w moim Nikonie D700 wykonałem serie zdjęć i chciałbym je połączyć jakims programem, i właśnie jakim programem mam to wykonać ?? Czy może to być jakiś zwykły program do obróbki video np pinakle studio ??

Wozlow
04-01-2011, 16:59
Nawet tym najprostszym - win movie maker.