Lucky_Luck
04-01-2011, 11:06
Siemaka,
Tak na szybko, fociliście już ze statywem ww. Centrum? Potrzeba jakieś pozwolenie, czy bez problemu?
Dzięki ;)
Tak na szybko, fociliście już ze statywem ww. Centrum? Potrzeba jakieś pozwolenie, czy bez problemu?
Dzięki ;)