PDA

Zobacz pełną wersję : Centrum Nauki Kopernik - statyw?



Lucky_Luck
04-01-2011, 11:06
Siemaka,

Tak na szybko, fociliście już ze statywem ww. Centrum? Potrzeba jakieś pozwolenie, czy bez problemu?

Dzięki ;)

SzMuD
04-01-2011, 15:09
Ja co prawda nie focilem, ale jak tam bylem to widzialem, jak ktos ze statywem poginal i strzelal foty