PDA

Zobacz pełną wersję : Zaćmienie słońca, jak fotografować



ProTofik
04-01-2011, 01:12
Witam. Podobno jutro ma być zaćmienie słońca i tu mam pytanie. Czy jest jakaś specjalna technika przy fotografowaniu słońca czy po prostu dać mały czas naświetlania i dużą przysłonę.
Będę używał sprzętu z podpisu. Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo za godzinę idę spać :)
Z góry dzięki za pomoc.

mini21
04-01-2011, 09:53
Nie wiem, czy ci się przyda, ale może coś znajdziesz:
http://www.astrohobby.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=32

A tak przy okazji, dla osób fotografujących zaćmienie KONKURS:
http://www.swiatobrazu.pl/sloneczny-konkurs-samyang-22448.html

ProTofik
04-01-2011, 17:13
ehh. za pochmurno było i słońca nie było widać