ProTofik
04-01-2011, 01:12
Witam. Podobno jutro ma być zaćmienie słońca i tu mam pytanie. Czy jest jakaś specjalna technika przy fotografowaniu słońca czy po prostu dać mały czas naświetlania i dużą przysłonę.
Będę używał sprzętu z podpisu. Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo za godzinę idę spać :)
Z góry dzięki za pomoc.
Będę używał sprzętu z podpisu. Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo za godzinę idę spać :)
Z góry dzięki za pomoc.