Zobacz pełną wersję : Można oko "zawiesić"
http://spynet.ru/blog/32101.html zapraszam do galerii, fajne aparaty z ciekawym "tłem" :)
Kurczę nie wiedziałem na co patrzeć:mrgreen:Jestem ciekaw,który z was chciałby taką asystentkę:mrgreen:??
Marian K
03-01-2011, 22:26
Kurczę nie wiedziałem na co patrzeć:mrgreen:Jestem ciekaw,który z was chciałby taką asystentkę:mrgreen:??
Bez przesady ,ale fakt faktem,-chciałbym jeszcze raz.
Boryszuk
03-01-2011, 23:32
Bufory to pewnie mają non stop zapchane :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/01/db1e14-1.jpg
źródło (http://s.spynet.ru/uploads/images/0/5/0/1/3/4/2010/11/20/db1e14.jpg)
Nikon rządzi !!!!!
:mrgreen:
Te idealne proporcje :) Jests prześwit na 4 pace hahaha
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.