qer
03-01-2011, 18:29
Witam serdecznie!
W tym miesiącu będę musiał wysłać kilkanaście stron A4 do Anglii. Czy najlepiej to puścić? Zależy mi, żeby bezpiecznie dotarło i na czas.
Jaki może wynosić w przybliżeniu koszt takiego listu o wymiarach karki A4?
Jestem bardziej za kurierem, niż "pocztą" Polską.
Za wszelkie rady z góry dziękuje :)!
W tym miesiącu będę musiał wysłać kilkanaście stron A4 do Anglii. Czy najlepiej to puścić? Zależy mi, żeby bezpiecznie dotarło i na czas.
Jaki może wynosić w przybliżeniu koszt takiego listu o wymiarach karki A4?
Jestem bardziej za kurierem, niż "pocztą" Polską.
Za wszelkie rady z góry dziękuje :)!