PDA

Zobacz pełną wersję : Ostatnia rolka Kodachrome wywołana - to koniec.



velaskez
02-01-2011, 00:18
Informacyjnie. http://www.nytimes.com/2010/12/30/us/30film.html?_r=1&ref=technology
A może macie jeszcze jakieś w domu? :D

Jacek_Z
02-01-2011, 00:42
Mam. Dostałem rolkę od kicha i jej nie naświetliłem. Zostawię jako eksponat swojego prywatnego muzeum :)