velaskez
02-01-2011, 00:18
Informacyjnie. http://www.nytimes.com/2010/12/30/us/30film.html?_r=1&ref=technology
A może macie jeszcze jakieś w domu? :D
A może macie jeszcze jakieś w domu? :D
Zobacz pełną wersję : Ostatnia rolka Kodachrome wywołana - to koniec.