Jurandw
01-01-2011, 14:34
Witajcie,
pamiętam że gdzieś był tu zamieszczony link do strony na której można wydrukować i skleić aparat (chyba to był nikon). Przeszukałem całe forum, lecz albo jestem ślepy, albo nie potrafię szukać :)
Jeśli ktoś pamięta, to był bym bardzo wdzięczny, a jeszcze bardziej mój mały synek za podanie :)
pamiętam że gdzieś był tu zamieszczony link do strony na której można wydrukować i skleić aparat (chyba to był nikon). Przeszukałem całe forum, lecz albo jestem ślepy, albo nie potrafię szukać :)
Jeśli ktoś pamięta, to był bym bardzo wdzięczny, a jeszcze bardziej mój mały synek za podanie :)