Zobacz pełną wersję : Spyware - jaki darmowy?
już parę godzin z tym walczę
niby wszystkie darmowe programy ale co zainstaluje to potem zapłać
wykrywają ale opcja usuwania już odpłatna
są jakieś całkiem free?
może to?
http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Search-Destroy,Program,Windows,12546.html
próbowałeś może to: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
?
Wrzuć darmowego antywira z M$ albo zassij obraz płyty ze strony Kasperskiego. Wypalasz i odpalasz płytkę podczas startu komputera, żadne paskudztwa się nie ładują bo to linux. Mnie kilka razy ratował tyłek...
Michał Jędrak
01-01-2011, 12:36
hijackthis
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.