PDA

Zobacz pełną wersję : Spyware - jaki darmowy?



vuki
31-12-2010, 16:45
już parę godzin z tym walczę
niby wszystkie darmowe programy ale co zainstaluje to potem zapłać
wykrywają ale opcja usuwania już odpłatna

są jakieś całkiem free?

pil74
31-12-2010, 16:50
może to?
http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Search-Destroy,Program,Windows,12546.html

piwkoo
31-12-2010, 16:51
próbowałeś może to: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
?

titus1
01-01-2011, 00:17
Wrzuć darmowego antywira z M$ albo zassij obraz płyty ze strony Kasperskiego. Wypalasz i odpalasz płytkę podczas startu komputera, żadne paskudztwa się nie ładują bo to linux. Mnie kilka razy ratował tyłek...

Michał Jędrak
01-01-2011, 12:36
hijackthis