PDA

Zobacz pełną wersję : Będę tatą



hepihipi
30-12-2010, 22:51
No to już powiedziałem swoje. Dzisiaj się dowiedziałem że będę tatą po raz drugi. Żona póki co zabrania się chwalić rodzinie i znajomym, bo najpierw trzeba powiedzieć rodzicom i smutno mi z tego powodu a chciałbym o tym powiedzieć każdemu. Tak więc po prostu się chwalę. W sumie forum jak rodzina, ale trochę inna :) A co najlepsze żona i reszta familii tego nie czyta więc mogę bezkarnie się wygadać :)

To mi wyszła niespodzianka na Nowy Rok :) Pewnie se nie kupie w tym roku d7000 :/ Ale za to pewnie moje stare d80 dostanie po d... w najbliższym roku więcej niż przez ostatnie 4 lata :)

Pozdro wszystkim obecnym i przyszłym tatusiom

Damiankck
30-12-2010, 23:00
gratuluje z calego serca !

pozdrawiam :)

Greg77
30-12-2010, 23:02
gratulacje, zdrowia i sil mamusi....

JaroPienza
30-12-2010, 23:11
No to GRATULACJE ...Mi juz w lutym przybędzie córeczka na świat:)

hepihipi
30-12-2010, 23:13
Podziękował :)

Chyba czas spać. Jeszcze tylko doładować się przed jutrzejszym wyzwaniem końcówką Volkerballa i lulu.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich forumowiczów i w sumie już teraz życzę szczęścia w Nowym Roku. Zdrowia nie życzę, bo jak to mówią na Titanicu wszyscy byli zdrowi... tylko im szczęścia zabrakło :)

@JaroPienza

W takim razie tobie i przyszłej mamusi też wszystkiego dobrego. Też po cichu liczymy na córeczkę :)

drosik
30-12-2010, 23:15
Serdeczne gratulacje, dużo siły i wypoczynku dla mamusi przed porodem życzę, a dla tatusia, żeby się dobrze przed pępkowym przygotował :)

ASAHI
30-12-2010, 23:41
Gratulacje, to teraz proponuję w ogrodzie beczkę okowity zakopać :D

ebstein
30-12-2010, 23:46
Też po cichu liczymy na córeczkę
Ależ Mistrzu, co Mistrz...?
A poważnie - serdeczne gratulacje. Będzie się działo...

MARTINK
30-12-2010, 23:49
Gratulacje rowniez ode mnie ;)

jasin
31-12-2010, 00:15
Gratulacje:smile:!!
...a co tam, ja też się pochwalę:grin:, mi żona oznajmiła po świętach, ale chyba to jeszcze do mnie jakoś nie dotarło.

co4en
31-12-2010, 00:20
fajnie macie :) uwielbiam te nieprzespane noce ;)
GRATULACJE!

hepihipi
31-12-2010, 10:01
Gratulacje:smile:!!
...a co tam, ja też się pochwalę:grin:, mi żona oznajmiła po świętach, ale chyba to jeszcze do mnie jakoś nie dotarło.
Eeeeeeee. No to widze nie tylko mnie się "poszczęściło" :) Moje gratulacje.
A co kochanych nieprzespanych nocy to lepiej nie przypominaj. Przy pierwszym dziecku przez pierwsze dwa lata ani jednej nocy całej nie przespaliśmy :/

ASAHI
31-12-2010, 10:34
Teraz będzie lepiej. Na pewno :-)

Szuwar
31-12-2010, 11:00
Pozdro wszystkim obecnym i przyszłym tatusiom


No to GRATULACJE ...Mi juz w lutym przybędzie córeczka na świat:)


No to chłopaki nie jesteście sami :). Ja muszę czekać aż do lipca :(.

Domyślam się jak się cieszycie :).

Mój podpis zmieni się 3 stycznia :). Jak to określił Wojtek (wpkx) idę od szerokiego kąta do super tele :)

Dyziek
31-12-2010, 11:02
Gratki:)

pmsphotography
31-12-2010, 12:30
Moje gratulacje! Dużo zdrówka dla pociech życzę, bo to najważniejsze :-)

Strus
01-01-2011, 10:46
No to gratulacje dla tych co juz to przyswoili i dla tych co jeszcze nie. To zescie sobie prezenty noworoczne zafundowali :)

GeparD
01-01-2011, 13:50
witam w klubie, ja rowniez zostalem obdarowany ta szczesliwa nowina, planowany porod drugiego szkraba to lipiec...
BTW, wielkie gratulacje!!

Yendru
01-01-2011, 14:32
Gratulacje wszystkim przyszłym Tatusiom.
Wątek ujawnił, że przyszłych ojców jest więcej :)

Tacierzyństwo to coś co się nie da opisać - bezcenne chwile, których nie zamienię na żadne inne.

Olszi
02-01-2011, 00:35
Gratulacje dla Wszystkich.Przede wszystkim zdrowia dzieciom życzę.