PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak na d700 z gripem



milczek77
30-12-2010, 15:53
Jaki plecak byście polecili tak by zmieścił się tam d700 z gripem i z podpiętym obiektywem, dodatkowo jakieś obiektywy lampa i akcesoria itp.. Interesowałby mnie plecak coś ala Slingshot 300 AW ale nie sling (nie wygodny jak dla mnie- miałem i testowałem) Slingshot mi pasuje bo z zewnątrz nie wygląda ogromnie ale pomieści co trzeba nie pasuje mi sling. Więc co byście polecili?

Pinczer
30-12-2010, 16:13
Kata 3in30, sling ktory moze byc normalnym plecakiem pakowny itd, kilka osob pisalo o nim.

milczek77
30-12-2010, 16:20
No patrzyłem w necie na niego tylko nie byłem pewien czy wejdzie tam d700 zpodpiętym gripem, no i czy opcja plecaka "dwuramiennego" nie SLING jest wygodna... Tak jak pisałem miałem Slinga 300 AW i po godzinie noszenia to ramie strasznie mnie bolało :-)

darko
30-12-2010, 16:21
JA się podobne pod temat jeśli można, czy ktośzna plecak większy od Naneu Pro Alfa z zamykaniem komory na sprzęt ale od strony pleców? Sprzętowo też muszę zmieśćić d700 z gripem i z obiektywem + coś jeszcze

milczek77
30-12-2010, 16:39
Patrzyłem na ten plecak Kata 3in30 , rzeczywiście ciekawy. D700 z gripem powinien wejść gdyż jest płytszy od Slingshota 300 AW tylko o 0,5 cm. No i nawet na plecak nie wygląda tak topornie i ogromnie :-)

milczek77
30-12-2010, 16:47
Przyglądam też się Vertex 200 tylko jakoś tak bardzo topornie wygląda. Są na forum użytkownicy Vertex 200 lub Kata 3in30? jak z nimi z wygodą użytkowania?

Pimps
30-12-2010, 16:49
Kata 3in30 mam w nim D700 z gripem i założonym N70-200 i dodtakowo jeszcze inne szkła + 2 lampy i kilka baterii paluszków, sprzęty do czyszczenia i mieści się bez problema.

milczek77
30-12-2010, 17:15
Właśnie oglądałem kilka filmików o tym plecaku Kata , rzeczywiście ciekawie wygląda, kilka rzeczy wejdzie w niego. Dla mnie ważne że można go nosić na dwóch ramionach.

iroyork
30-12-2010, 17:30
Ja polecam LP Flipside 400. Nosi sie na dwoch ramionach, dostep od strony plecow, sprzet mozna wyjmowac bez zdejmowania plecaka - przesuwa sie na pasie biodrowym, sporo pomiesci, a przy tym dosc kompaktowy

milczek77
30-12-2010, 17:44
Też na nią patrzyłem, tylko nie wiem jak z D700 z podpiętym gripem będzie - nie będzie za płytka? ma 15 cm głebokości. Sling 300 który miałem miał 16,5 gł. a wspomniana Kata ma 16.

Pimps
30-12-2010, 17:50
W Kata również możesz wyjmować sprzęt bez zdejmowania plecaka czy to z lewej strony czy prawej. Dodtakowo możesz sobie skrzyżować paski i nie ma możliwości aby plecak ci się zsunął z ramion.

milczek77
30-12-2010, 18:19
Generalnie tak jak się przyglądam zarówna kata jak Flipside ciekawie się prezentują. Nie wiem tylko czy flipside nie jest za płytka na d700 z gripem

jendrusz
30-12-2010, 18:21
Ja polecam LP Flipside 400. Nosi sie na dwoch ramionach, dostep od strony plecow, sprzet mozna wyjmowac bez zdejmowania plecaka - przesuwa sie na pasie biodrowym, sporo pomiesci, a przy tym dosc kompaktowy

też polecam, zmieści się D700 z gripem,, tutaj link przykładowy http://www.flickriver.com/photos/kentkc/3742412384/

milczek77
30-12-2010, 18:34
O rzeczywiście się zmieści pojemna jest :-) No to dwie fajne torby teraz muszę tylko zdecydować:-)

Grizzzly
30-12-2010, 19:30
O kurcze, dobra cena. Niehc mi ktoś powie, gdzie tam jest mocowanie dla statywu? Chyba jesteś ślepy, ale nie widzę.

Nikonamający_na_7
30-12-2010, 19:44
Mały statyw mocujesz np w bocznej kieszeni i jakiś pasek. Na statyw jest specjalnie przeznaczone miejsce: w centralnej części na zewnątrz - w środku jest mały pasek do mocowania statywu w okolicach głowicy, albo poniżej, a na nóżki statywu w dolnej części jest wysuwany mały pokrowiec, normalnie schowany w kieszeni na rzepy. Kieszeń jest oznaczona małym znaczkiem graficznym statywu. D700 z gripem i długim szkłem wchodzi bez problemy

burton
30-12-2010, 20:23
Generalnie tak jak się przyglądam zarówna kata jak Flipside ciekawie się prezentują. Nie wiem tylko czy flipside nie jest za płytka na d700 z gripem
Również polecam flipside 400. Ja co prawda odciąłem pas biodrowy :) i jestem zadowolony jeszcze bardziej. Do zewnętrznej kieszeni wchodzi np. lapek 10-ka plus inne foto drobiazgi.

FHR
30-12-2010, 20:34
Dołączam się za głosów za LP Flipside 400. Kupiłem nie tak dawno na naszej forumowej giełdzie, nie miałem okazji długo testować, ale póki co jestem zadowolony. D700 z gripem zmieści na spokojnie.

milczek77
30-12-2010, 21:51
No to ja prawie jestem zedcydowany na Flipside. Mam jeszcze pytanko głębokość flipside to 15 cm więc czy mocno trzeba dociskać pokrywke przy zamykaniu torby przy włożeniu d-700 z gripem na "płasko" nie na boku bo chce go pakować na płasko ? Pytam bo jak pamiętam d-700 z gripem to około wysokość 17 cm. Nie ma wówczas problemów na plecach w miejscu domknięcia torby (wybrzuszeń)?

kux
30-12-2010, 21:57
ja mam tamraca expedition 8

wszystko wchodzi.... :)

a jak dopnę dodatkowe boczne kieszenie to jeszcze żarcia na trzy dni mogę zabrać.... :)

milczek77
30-12-2010, 22:03
No tamrac expedition to dla mnie trochę za duży :-) musze trochę sprzętu dozbierać :-)

burton
30-12-2010, 22:36
No to ja prawie jestem zedcydowany na Flipside. Mam jeszcze pytanko głębokość flipside to 15 cm więc czy mocno trzeba dociskać pokrywke przy zamykaniu torby przy włożeniu d-700 z gripem na "płasko" nie na boku bo chce go pakować na płasko ? Pytam bo jak pamiętam d-700 z gripem to około wysokość 17 cm. Nie ma wówczas problemów na plecach w miejscu domknięcia torby (wybrzuszeń)?
Nie, nic sie nie wybrzusza (jedynie lekkie wytarcie od stopki lampy bł. na jednej kieszonce na karty pamięci w klapie komory głównej). Filpside 400 jest wyższa u góry i niższa u dołu więc na dole ewentualna druga puszka bez gripa.

milczek77
30-12-2010, 22:49
Ok dzięki za info, to super :-)