Zobacz pełną wersję : W czym w plener czyli...
neverhood
29-12-2010, 23:09
doradzicie w co się ubrać idąc w plener. Chodzi mi głownie o spodnie które za bardzo nie przemokna lub wcale gdy uklekne albo będę chciał się położyć. Szukam sprawdzonych rozwiązań co by nie wydać pieniazkow na darmo.
Jastrząb
29-12-2010, 23:16
Raz a dobrze = dużo kasiory = np.polarowe spodnie Jaxa, a na to gore, najlepiej trzywarstwowy Berghausa za 1Kpln a nie Mammuta za prawie 2Kpln
Tak sobie = nie tak wygodnie, bardziej twardo i głośniej, no i nie markowo - patrz dział humor = szukaj zestawu jak wyżej tylko w ciuchach demobilu
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.