Zobacz pełną wersję : artystyczne malowanie pojazdów - szukam
Rafał_Sz
29-12-2010, 12:52
Witam!
Poszukuję osoby zajmującej się artystycznym malowaniem, która do swojej pracy używa aerografu i zna się dobrze na swojej robocie, czyli wykonywaniu malowideł na samochodach. Ze względów logistycznych wskazany Dolny Śląsk, ale jak będzie warto, mogą być nawet Suwałki ;).
Mój plan modyfikacji autka wchodzi pomalutku w życie i trzeba rozejrzeć się za odpowiednimi fachowcami.
Z góry dzięki za wszystkie słuszne namiary i sugestie. :D
P.S. Potrzebny jest też fachura od układów wydechowych, ale to musi być naprawdę dobry akustyk (delikatna modyfikacja brzmienia V8, żaden wiejski tuning).
Może oni? http://nietak.pl/
marszull
29-12-2010, 13:01
moze Przemek (http://aerograf.pl/)?
Rafał_Sz
29-12-2010, 13:15
Może oni? http://nietak.pl/
Fajne, ale...
moze Przemek (http://aerograf.pl/)?
... o taką właśnie jakość mi chodzi. Dzięki! Kurde, żeby to jeszcze bliżej Jelonki było.
P.S. Potrzebny jest też fachura od układów wydechowych, ale to musi być naprawdę dobry akustyk (delikatna modyfikacja brzmienia V8, żaden wiejski tuning).
ja z checia (chociazna temacie sie nie znam 8)) ale czy tobie sie bedzie chcialo do Holandii turlac...
tragedii nie ma, raptem 1000 km (i po autostradach, wiec czasowo znacznie krocek niz do ww. Suwalk),
no ale jednak... ;)
Nie wiem czy to ma dobrą jakość ale pisze, że Jelenia G. -> http://www.aerograf-art.pl/galeria.html
http://www.el-tec.pl/pl/index.html
Myślę, że śmiało można polecić wydech od nich. Parę clio sport w polsce na tym jeździ.
Może nie maluj trwale. Są dzisiaj spece od naklejania na najwyższym poziomie. Nawet zmieniają całe kolory aut :) Problem może być później ze sprzedażą auta. Taka mała sugestia :)
co Ty chcesz zrobić z autem? :P
Jak kogoś od oklejania mam polecić, to polecam wrocławską firmę. www.atart.pl
Rafał_Sz
29-12-2010, 14:27
Może nie maluj trwale. Są dzisiaj spece od naklejania na najwyższym poziomie. Nawet zmieniają całe kolory aut :) Problem może być później ze sprzedażą auta. Taka mała sugestia :)
Jak kogoś od oklejania mam polecić, to polecam wrocławską firmę. www.atart.pl (http://www.atart.pl)
Do malowania pójdzie tylko maska, więc w razie czego nie będzie dużego problemu.
Jeśli chodzi o oklejanie to odpada. Wydruk nie ma duszy. Wiem coś o tym, bo od 15 lat zawodowo (miedzy innymi ;)) oklejam auta :).
co Ty chcesz zrobić z autem? :P
Chcę z pięknej 540 Touring zrobić najpiękniejsze 540 Touring. :)
Mam konkretnie sprecyzowaną wizję, co i jak ma wyglądać. Zero wiochy, zero szpanu, zero przepychu. Auto ma być piękne, rasowe i wyjątkowe.
Popatrz po miejscowych tatuażystach. Często w wolnych chwilach bawią się aerografami. Malują deski, snowboardy, gitary, itp. samochody często też
Rafał_Sz
29-12-2010, 16:13
Popatrz po miejscowych tatuażystach. Często w wolnych chwilach bawią się aerografami. Malują deski, snowboardy, gitary, itp. samochody często też
Patrzyłem. Jak są dobrzy w tatoo to nie mają wolnych terminów na pół roku wprzód.
mac.serafin
29-12-2010, 19:20
Co do wydechów to mogę Ci polecić firmę Ulter z Bielska-białego http://new.ulter.com.pl/ . Chłopaki znają się na robocie i mają trochę samochodów z całej polski.
Co do wydechów to mogę Ci polecić firmę Ulter z Bielska-białego
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja w Bielsku-Białej. No a firma Ulter jest z Bielska-Białej, a nie z Bielska-Białego.
Sorry za OT, ale strasznie mnie drażni zła odmiana nazwy tego miasta.
Było Bielsko i połączyło się z Białą, każdy człon odmienia się osobno.
Do malowania pójdzie tylko maska, więc w razie czego nie będzie dużego problemu.
Jeśli chodzi o oklejanie to odpada. Wydruk nie ma duszy. Wiem coś o tym, bo od 15 lat zawodowo (miedzy innymi ;)) oklejam auta :).
no to w takim razie może najpierw oklejanie np. białym matem a później aerograf...
mac.serafin
30-12-2010, 00:46
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja w Bielsku-Białej. No a firma Ulter jest z Bielska-Białej, a nie z Bielska-Białego.
Sorry za OT, ale strasznie mnie drażni zła odmiana nazwy tego miasta.
Było Bielsko i połączyło się z Białą, każdy człon odmienia się osobno.
Nie wiem od kiedy Ty tutaj mieszkasz, ale mimo wszystko zastanowiłbym się na twoim miejscu jak się odmienia. Sorry za OT
de Fresz
30-12-2010, 02:17
moze Przemek (http://aerograf.pl/)?
Wśród motocyklowych kastomerów uznaniem cieszy się również Piotr Parczewski (www.aerograf.com.pl), ale to jeszcze dalej (Elbląg).
Ażeby ostatecznie zakończyć temat Bielska-Białej ----> http://pl.wikipedia.org/wiki/Bielsko-Bia%C5%82a
---
A ja czekam na efekty upiększania - zrobimy wtedy plener fotografii motoryzacyjnej i całe GKJ będzie się wyżywać na aucie Rafała :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.