PDA

Zobacz pełną wersję : artystyczne malowanie pojazdów - szukam



Rafał_Sz
29-12-2010, 12:52
Witam!

Poszukuję osoby zajmującej się artystycznym malowaniem, która do swojej pracy używa aerografu i zna się dobrze na swojej robocie, czyli wykonywaniu malowideł na samochodach. Ze względów logistycznych wskazany Dolny Śląsk, ale jak będzie warto, mogą być nawet Suwałki ;).

Mój plan modyfikacji autka wchodzi pomalutku w życie i trzeba rozejrzeć się za odpowiednimi fachowcami.

Z góry dzięki za wszystkie słuszne namiary i sugestie. :D

P.S. Potrzebny jest też fachura od układów wydechowych, ale to musi być naprawdę dobry akustyk (delikatna modyfikacja brzmienia V8, żaden wiejski tuning).

nem
29-12-2010, 12:56
Może oni? http://nietak.pl/

marszull
29-12-2010, 13:01
moze Przemek (http://aerograf.pl/)?

Rafał_Sz
29-12-2010, 13:15
Może oni? http://nietak.pl/
Fajne, ale...


moze Przemek (http://aerograf.pl/)?
... o taką właśnie jakość mi chodzi. Dzięki! Kurde, żeby to jeszcze bliżej Jelonki było.

akustyk
29-12-2010, 13:17
P.S. Potrzebny jest też fachura od układów wydechowych, ale to musi być naprawdę dobry akustyk (delikatna modyfikacja brzmienia V8, żaden wiejski tuning).

ja z checia (chociazna temacie sie nie znam 8)) ale czy tobie sie bedzie chcialo do Holandii turlac...
tragedii nie ma, raptem 1000 km (i po autostradach, wiec czasowo znacznie krocek niz do ww. Suwalk),
no ale jednak... ;)

Imago
29-12-2010, 13:22
Nie wiem czy to ma dobrą jakość ale pisze, że Jelenia G. -> http://www.aerograf-art.pl/galeria.html

M_B
29-12-2010, 13:38
http://www.el-tec.pl/pl/index.html

Myślę, że śmiało można polecić wydech od nich. Parę clio sport w polsce na tym jeździ.

admin
29-12-2010, 13:48
Może nie maluj trwale. Są dzisiaj spece od naklejania na najwyższym poziomie. Nawet zmieniają całe kolory aut :) Problem może być później ze sprzedażą auta. Taka mała sugestia :)

Pawliko
29-12-2010, 13:58
co Ty chcesz zrobić z autem? :P

M_B
29-12-2010, 14:05
Jak kogoś od oklejania mam polecić, to polecam wrocławską firmę. www.atart.pl

Rafał_Sz
29-12-2010, 14:27
Może nie maluj trwale. Są dzisiaj spece od naklejania na najwyższym poziomie. Nawet zmieniają całe kolory aut :) Problem może być później ze sprzedażą auta. Taka mała sugestia :)

Jak kogoś od oklejania mam polecić, to polecam wrocławską firmę. www.atart.pl (http://www.atart.pl)
Do malowania pójdzie tylko maska, więc w razie czego nie będzie dużego problemu.

Jeśli chodzi o oklejanie to odpada. Wydruk nie ma duszy. Wiem coś o tym, bo od 15 lat zawodowo (miedzy innymi ;)) oklejam auta :).


co Ty chcesz zrobić z autem? :P
Chcę z pięknej 540 Touring zrobić najpiękniejsze 540 Touring. :)

Mam konkretnie sprecyzowaną wizję, co i jak ma wyglądać. Zero wiochy, zero szpanu, zero przepychu. Auto ma być piękne, rasowe i wyjątkowe.

fIlek
29-12-2010, 15:48
Popatrz po miejscowych tatuażystach. Często w wolnych chwilach bawią się aerografami. Malują deski, snowboardy, gitary, itp. samochody często też

Rafał_Sz
29-12-2010, 16:13
Popatrz po miejscowych tatuażystach. Często w wolnych chwilach bawią się aerografami. Malują deski, snowboardy, gitary, itp. samochody często też
Patrzyłem. Jak są dobrzy w tatoo to nie mają wolnych terminów na pół roku wprzód.

mac.serafin
29-12-2010, 19:20
Co do wydechów to mogę Ci polecić firmę Ulter z Bielska-białego http://new.ulter.com.pl/ . Chłopaki znają się na robocie i mają trochę samochodów z całej polski.

M_B
29-12-2010, 20:24
Co do wydechów to mogę Ci polecić firmę Ulter z Bielska-białego

Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja w Bielsku-Białej. No a firma Ulter jest z Bielska-Białej, a nie z Bielska-Białego.

Sorry za OT, ale strasznie mnie drażni zła odmiana nazwy tego miasta.
Było Bielsko i połączyło się z Białą, każdy człon odmienia się osobno.

Paweł M
29-12-2010, 23:34
Do malowania pójdzie tylko maska, więc w razie czego nie będzie dużego problemu.

Jeśli chodzi o oklejanie to odpada. Wydruk nie ma duszy. Wiem coś o tym, bo od 15 lat zawodowo (miedzy innymi ;)) oklejam auta :).



no to w takim razie może najpierw oklejanie np. białym matem a później aerograf...

mac.serafin
30-12-2010, 00:46
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja w Bielsku-Białej. No a firma Ulter jest z Bielska-Białej, a nie z Bielska-Białego.

Sorry za OT, ale strasznie mnie drażni zła odmiana nazwy tego miasta.
Było Bielsko i połączyło się z Białą, każdy człon odmienia się osobno.
Nie wiem od kiedy Ty tutaj mieszkasz, ale mimo wszystko zastanowiłbym się na twoim miejscu jak się odmienia. Sorry za OT

de Fresz
30-12-2010, 02:17
moze Przemek (http://aerograf.pl/)?

Wśród motocyklowych kastomerów uznaniem cieszy się również Piotr Parczewski (www.aerograf.com.pl), ale to jeszcze dalej (Elbląg).

Imago
30-12-2010, 10:46
Ażeby ostatecznie zakończyć temat Bielska-Białej ----> http://pl.wikipedia.org/wiki/Bielsko-Bia%C5%82a
---
A ja czekam na efekty upiększania - zrobimy wtedy plener fotografii motoryzacyjnej i całe GKJ będzie się wyżywać na aucie Rafała :mrgreen: