PDA

Zobacz pełną wersję : APTEL - akumulatory



żółto-czarny
11-05-2005, 11:20
Czy kupował kto niefirmowy EN-EL3, czy nawet aku do innego aparaciku w sklepie Aptel (Allegro). Miałem już ochotę kliknąć, ale stwierdziłem duży rozrzut w ocenach dotyczących jakości, terminowości i w ogóle uczciwości (choć rzadko kiedy dotyczyło to akurat osprzętu foto).

dRUId
11-05-2005, 11:23
Kupowałem u nich i na szczęście wszystko było ok.
Negatywy jednak stanowią zbyt duży udział i póki co to wolę poszukać u kogoś innego.

Gamling
11-05-2005, 11:28
TO ja polecam FOTO TIP na allegro. Sprawdzony sprzedawca, na pewno da sie znalesc taniej ale tutaj przynajmniej jest pewnosc ze to co kupimy bedzie dobrej jakosci.

Antonina
11-05-2005, 11:35
TO ja polecam FOTO TIP na allegro. Sprawdzony sprzedawca, na pewno da sie znalesc taniej ale tutaj przynajmniej jest pewnosc ze to co kupimy bedzie dobrej jakosci.

Dołanczam do tego co napisał Gamling kupiłam u nich dwa akumulatory jest trochę drożej jak u innych ale mogę potwierdzić akumulatory nie odbiegaja jakością i pojemnością od firmowych

dRUId
11-05-2005, 11:36
TO ja polecam FOTO TIP na allegro. Sprawdzony sprzedawca, na pewno da sie znalesc taniej ale tutaj przynajmniej jest pewnosc ze to co kupimy bedzie dobrej jakosci.
Zgadza się, w pełni popieram Gamlinga.

c2h5oh
11-05-2005, 11:42
Poprosze o opinie uzytkownikow na temat poszczegolnych modeli akumulatorow w formie:
Model - Producent - Ocena

Dorzuce je do faqu, na tej samej zasadzie co karty pamieci. Jesli jest juz jakas opinia to prosze jej nie powielac, chyba ze sie nie zgadzacie. W miare dopisywania bede dodawal je w tej wypowiedzi - sprawdzajcie co juz jest.

Antonina
11-05-2005, 11:51
Wiec tak na mim nie ma nazwy producenta model (For Nikon ENEL3 Li-ion 7.4V 1400mAh)
moja ocena tego akumulatora Bardzo dobra z plusem

g888
11-05-2005, 12:22
ja kupowalem w Aptelu, tez obawialem sie negatywow, ale wszystko przebieglo ok, akumulatorek w pudelku, gwarancja, paragon, szybka wysylka... w sumie tak jak powinno byc, takze ja polecam...

fiorel
11-05-2005, 12:30
ja Aptela zdecydowanie odradzam - namówiłem kolegę na tani zamiennik i mu go popzez moje konto zakupiłem. niestety nie jest dobrze spasowany i żeby naładować trzeba czymś docisnąć. a warunki reklamacji fatalne.

irekka
11-05-2005, 14:05
Ja jestem z APTEL-a zadowolony - błyskawiczna przesyłka, towar pierwsza klasa.

leon28
11-05-2005, 14:12
Czy kupował kto niefirmowy EN-EL3, czy nawet aku do innego aparaciku w sklepie Aptel (Allegro). Miałem już ochotę kliknąć, ale stwierdziłem duży rozrzut w ocenach dotyczących jakości, terminowości i w ogóle uczciwości (choć rzadko kiedy dotyczyło to akurat osprzętu foto).

tak, wlasnie niedawno zakupilem u nich taki akumulatorek, ze sprzetem wszystko jest ok, termin dostawy rowniez akceptowalny, niestety mimo opisania w mailu, ze chcialbym na ten akumulator fvat, otrzymalem tylko paragon. z ta fvat to juz nie pierwszy raz, ze nie dostajesz jej od razu, tylko musisz odsylac do nich paragon itd. w sumie jednak sprzet mozna polecic

Paradox
11-05-2005, 14:19
Aptel jest znany . Wielu forumowiczów u nich kupiło .
Tyle, że nie są chyba przygotowani na obsługę tylu klientów.
Każdy kto chce przeprowadzić standardową transakcję bez " udziwinień" - polecam .
Innym radzę się zastanowić. Jakiekolwiek prośby via e-mail raczej nie zostaną uwględnione
Ja sam prosiłem ich o zmianę adresata - nie zmienili
Jak widać Leon28 prosił o fakturę- nie przesłali.
Sam akku jest dobry, trzyma tyle co firmowy. Z tego co pamiętam ktoś mierzył też napięcia i sa ok.

Robert_P
11-05-2005, 14:21
zakup - aptel - ( dzięki forum był polecany) - wszystko OK na fakturę vat

żółto-czarny
11-05-2005, 14:26
niestety nie jest dobrze spasowany i żeby naładować trzeba czymś docisnąć. a warunki reklamacji fatalne.
Kiedyś czytałem że te co podobno mają 1800mAh są za duże i ciężko wchodzą do body, ale żeby były za małe???

Maximus
11-05-2005, 14:48
Kupilem w Aptel-u aku. Tranzakcja przebiegla prawidlowo. Moge szczerze polecic tego sprzedawce.

żółto-czarny
12-05-2005, 08:12
Dzięki za tak liczne uwagi. Właśnie wczoraj zdecydowalem się zrobić przelew na ich konto :!: Teraz tylko "wóz albo przewóz"...

tzk
12-05-2005, 10:04
ja też w Aptelu, przesyłka za pobraniem,
na drugi dzień po zamówieniu miałem aku w domu

alekw
12-05-2005, 10:46
Każdy kto chce przeprowadzić standardową transakcję bez " udziwinień" - polecam .
Innym radzę się zastanowić. Jakiekolwiek prośby via e-mail raczej nie zostaną uwględnione
Ja sam prosiłem ich o zmianę adresata - nie zmienili
Jak widać Leon28 prosił o fakturę- nie przesłali.

Potwierdzam, prosilem o zmiane adresata i fakture i obu rzeczy nie zrobili. Na plus, ze przesylka szybko doszla. Akku pasuje i do aparatu i do ladowarki.

kacperek
01-06-2005, 21:20
a ktos zna sprzedawce: adko??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53005533

Ryszard Gałgan
01-06-2005, 22:13
znam to dużo powiedziane ale kupiłem aku - bez problemu