PDA

Zobacz pełną wersję : linuxpl padl?



Slon
28-12-2010, 17:07
padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho :(

Art Erie
28-12-2010, 17:15
U mnie działa wszystko, ale może jestem na innym serwerze.

conra
28-12-2010, 17:31
padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho :(

Mają kilka serwerów, pisz do nich na @ lub gg.

prz3mo
28-12-2010, 17:34
moje strony na ich serwerze śmigają

Slon
28-12-2010, 17:38
juz wszystko bangla :)
nawet nie zdazylem maila napisac :)

spongo
28-12-2010, 18:14
Znaczy się forum nikoniarzy czytają :)

Slon
28-12-2010, 18:50
dostalem wyjasnienie na maila :)
jednak dbaja o klienta