Zobacz pełną wersję : linuxpl padl?
padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho :(
Art Erie
28-12-2010, 17:15
U mnie działa wszystko, ale może jestem na innym serwerze.
padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho :(
Mają kilka serwerów, pisz do nich na @ lub gg.
moje strony na ich serwerze śmigają
juz wszystko bangla :)
nawet nie zdazylem maila napisac :)
Znaczy się forum nikoniarzy czytają :)
dostalem wyjasnienie na maila :)
jednak dbaja o klienta
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.