PDA

Zobacz pełną wersję : Forum oprócz przyjemności daje coś Extra ;)



polo
27-12-2010, 22:55
Około 2 miesięcy wstecz zamieściłem post czy Ktoś może zna ....?
Chodziło o zakupione negatywy z roku 1960, kupiłem bardziej z ciekawości jak potrzeby na allegro kilkaset negatywów, poskanowałem i stwierdziłem że warto odszukać rodzinę osoby która wykonała te foty bo dla nich pamiątka bez cenna dla mnie już mniej.
Odnalazłem w gazecie łódzkiej nekrolog człowieka o takim samym imieniu i nazwisku oraz pasującym wieku, napisałem do nich ale bez odpowiedzi aż do 24 grudnia kiedy to z forum przyszedł mail że najprawdopodobniej mamy tu na forum syna pana który wykonał zakupione przezemnie negatywy !
Po wysyłce kilkunastu skanów kolega rozpoznał tatę i mamę którzy oboje już odeszli.
Tak że chyba Mikołaj gdzieś tam nad niektórymi czuwa :) i kolega dostanie miły prezent.
Tu podziękowania do Admina bo gdyby nie forum ktoś by dalej szukał pamiątek po bliskich.

drosik
27-12-2010, 23:07
Przydałaby się ikonka jak na "fejsbuku" Lubię to ;)

Greg77
28-12-2010, 12:20
ja tez lubie.....fajna historia:)

prz3mo
28-12-2010, 12:24
Fajna historia :)

ASAHI
28-12-2010, 12:51
Super, forum to jednak coś więcej :-)