Zobacz pełną wersję : Kiedy dwoje fotografów planuje ślub...
The Structorr
27-12-2010, 21:22
Zaproszenia ślubne (http://ambientstudios.ca/PhotoInvite), moim zdaniem genialne! :)
Zajefajny patent. Ale roboty pewnie sporo z takimi zaproszeniami. ;-)
Marta Baranowska
27-12-2010, 22:13
znajomi mieli takie zaproszenia;) bardzo ciekawe ;
no i oczywiście jeszcze po jednorazówce dla każdego z gości ( oczywiście po wypstrykaniu na przyjęciu do zwrotu )
sokrates
28-12-2010, 15:53
no i oczywiście jeszcze po jednorazówce dla każdego z gości ( oczywiście po wypstrykaniu na przyjęciu do zwrotu )
Znajomy był na takim weselu w niemczech - każda para dostała na wejściu cyfrówkę z małą kartą (~256MB) i miała robić zdjęcia, po przyjęciu cyfraki do zwrotu. W sumie nie wiem jaki to dało efekt, ale pomysł ciekawy, z tym że skutki mogły być zarówno genialne, jak i opłakane :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.