PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy dwoje fotografów planuje ślub...



The Structorr
27-12-2010, 21:22
Zaproszenia ślubne (http://ambientstudios.ca/PhotoInvite), moim zdaniem genialne! :)

Majek
27-12-2010, 21:45
Zajefajny patent. Ale roboty pewnie sporo z takimi zaproszeniami. ;-)

Marta Baranowska
27-12-2010, 22:13
znajomi mieli takie zaproszenia;) bardzo ciekawe ;

sinner
27-12-2010, 22:53
no i oczywiście jeszcze po jednorazówce dla każdego z gości ( oczywiście po wypstrykaniu na przyjęciu do zwrotu )

sokrates
28-12-2010, 15:53
no i oczywiście jeszcze po jednorazówce dla każdego z gości ( oczywiście po wypstrykaniu na przyjęciu do zwrotu )
Znajomy był na takim weselu w niemczech - każda para dostała na wejściu cyfrówkę z małą kartą (~256MB) i miała robić zdjęcia, po przyjęciu cyfraki do zwrotu. W sumie nie wiem jaki to dało efekt, ale pomysł ciekawy, z tym że skutki mogły być zarówno genialne, jak i opłakane :-)