PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona LCD Nikon D3100



Ralfik
27-12-2010, 21:12
Czy ktoś z Was orientuje się czy do D3100 dostanę osłonę wyświetlacza LCD. Szukam w google i na allegro i nic nie mogę znaleść. Za wszelkie podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczny.

amirez
27-12-2010, 23:24
Zadzwoń tutaj. (http://www.raysfoto.pl/)

Ralfik
28-12-2010, 15:37
Zadzwoń tutaj. (http://www.raysfoto.pl/)

Dzięki serdeczne!
W sklepie polecili mi cos takiego
http://www.stopfoto.pl/Oslona-LCD-GGS-3-uniwersalny(4,8931,9994).aspx
Juz zamówiłem i zobaczymy ile ta osłona jest warta. Niestety Nikon nie robi chyba jeszcze do tego modelu osłon :/ więc muszę się zadowolić przyklejaną!

Na marginesie czy ktoś z Was korzystał z takich osłon?? Dobrze się trzymają?

darko
28-12-2010, 15:45
Miałem ggs-a na d200 i było super, trzymało też bdb, tylko pamiętaj dobrze wszystko wytrzyj bo jak Ci pod szkłem zostanie jakiś paproch to będziesz się mocno wnerwiał

Ralfik
29-12-2010, 19:23
Sklep super :) wczoraj zamówiłem dzis dostałem, więc jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc. Co do osłony to też strzał w dziesiątkę, kobieta znała sie na rzeczy... Osłona pasuje idealnie, trzyma się mocno a co najlepsze to jak ktoś się nie zna to w życiu nie uwierzy że tam jest jeszcze coś naklejone.

cervandes
29-12-2010, 20:17
ja na wszystkie body zakładałem ggsa, teraz też mam, są rewelacyjne. Nie dostaje się pod nie kurz jak w nikonowskim, nie rysują się bo są ze szkła, klej trzyma bdb. Warto!