PDA

Zobacz pełną wersję : Obróbka - ktoś chętny



Dogi77
26-12-2010, 17:46
witam Panowie

Mam jedno zdjęcie, któremu przydała by się fachowa obróbka. Moje umiejętności ograniczają się do kontrastu, ostrości itd. :-( więc liczę na wasze umiejętności oraz chęci :-) Wiem, że kadrowanie nie takie i wiele innych rzeczy ale może uda się coś z niego wyciągnąć. Chętnym już teraz bardzo dziękuje w imieniu swoim i osoby na zdjęciu.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img525.imageshack.us/img525/7044/dsc4178.jpg)

link do nefa: http://dogi77.wrzuta.pl/plik/amQBHlB4bJM/dsc_4178



Pozdrawiam

Czornyj
26-12-2010, 18:22
Ja bym tu jakoś strasznie nie szalał, lekko poprawić tonalność i cześć pieśni:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://members.chello.pl/m.kaluza/bar.jpg)

cheyenne
26-12-2010, 18:35
brawo Czornyj
zdjęcie zupełnie inne po przejściu przez Twoje ręce

Umbra
26-12-2010, 19:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img42.imageshack.us/img42/7044/dsc4178.jpg)

Zen
26-12-2010, 19:21
Moja propozycja

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img256.imageshack.us/img256/7185/0dsc4178re.jpg)

stig
26-12-2010, 19:47
Prostowanie nieco nozki urznelo, ale w kwestii kolorow -- tak bym to mniej wiecej widzial:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img529.imageshack.us/img529/7918/0dsc4178.jpg)

Remol71
26-12-2010, 20:41
Popróbowałem jak to się robi w Nikonie :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img530.imageshack.us/i/d60dsc4178.jpg/)

stock
26-12-2010, 20:58
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/jt2l8g-1.jpg
źródło (http://i54.tinypic.com/jt2l8g.jpg)

tak to widzę, aczkolwiek nie jest to zdjęcie życia i zbyt dużo czasu bym mu nie poświecał :)

Dogi77
26-12-2010, 21:24
No nie spodziewałem się, że ktoś w ogóle podejmie temat. Jestem mile zaskoczony zainteresowaniem i podobają mi się Wasze dotychczasowe propozycje a jeszcze większe me zaskoczenie, że pojawiło się tu kilka "znakomitości" tego forum (w moim skromnym mniemaniu), których posty zawsze czytam z uwagą i cenie rady w nich zawarte :-)

Pozdrawiam i na koniec ale nadal Wesołych Świąt !

Dzięki Panowie

Coof
26-12-2010, 23:05
Tylko jedna wersja czarno-biała więc coś ode mnie też :) Starałem się wyprostowac to delikatnie ale tak aby nie uciac tej nogi.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img820.imageshack.us/img820/9184/babh.jpg)

stock
26-12-2010, 23:05
ju welkam :)

Joseph79
29-12-2010, 00:45
Niestety dodatkowa kompresja "fotosika" pocięła zdjęcie :/


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/326/2ef307d0a32ba9b2.jpg)