Zobacz pełną wersję : Obróbka - ktoś chętny
witam Panowie
Mam jedno zdjęcie, któremu przydała by się fachowa obróbka. Moje umiejętności ograniczają się do kontrastu, ostrości itd. :-( więc liczę na wasze umiejętności oraz chęci :-) Wiem, że kadrowanie nie takie i wiele innych rzeczy ale może uda się coś z niego wyciągnąć. Chętnym już teraz bardzo dziękuje w imieniu swoim i osoby na zdjęciu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img525.imageshack.us/img525/7044/dsc4178.jpg)
link do nefa: http://dogi77.wrzuta.pl/plik/amQBHlB4bJM/dsc_4178
Pozdrawiam
Ja bym tu jakoś strasznie nie szalał, lekko poprawić tonalność i cześć pieśni:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://members.chello.pl/m.kaluza/bar.jpg)
cheyenne
26-12-2010, 18:35
brawo Czornyj
zdjęcie zupełnie inne po przejściu przez Twoje ręce
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img42.imageshack.us/img42/7044/dsc4178.jpg)
Moja propozycja
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img256.imageshack.us/img256/7185/0dsc4178re.jpg)
Prostowanie nieco nozki urznelo, ale w kwestii kolorow -- tak bym to mniej wiecej widzial:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img529.imageshack.us/img529/7918/0dsc4178.jpg)
Popróbowałem jak to się robi w Nikonie :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img530.imageshack.us/i/d60dsc4178.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/jt2l8g-1.jpg
źródło (http://i54.tinypic.com/jt2l8g.jpg)
tak to widzę, aczkolwiek nie jest to zdjęcie życia i zbyt dużo czasu bym mu nie poświecał :)
No nie spodziewałem się, że ktoś w ogóle podejmie temat. Jestem mile zaskoczony zainteresowaniem i podobają mi się Wasze dotychczasowe propozycje a jeszcze większe me zaskoczenie, że pojawiło się tu kilka "znakomitości" tego forum (w moim skromnym mniemaniu), których posty zawsze czytam z uwagą i cenie rady w nich zawarte :-)
Pozdrawiam i na koniec ale nadal Wesołych Świąt !
Dzięki Panowie
Tylko jedna wersja czarno-biała więc coś ode mnie też :) Starałem się wyprostowac to delikatnie ale tak aby nie uciac tej nogi.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img820.imageshack.us/img820/9184/babh.jpg)
Joseph79
29-12-2010, 00:45
Niestety dodatkowa kompresja "fotosika" pocięła zdjęcie :/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/326/2ef307d0a32ba9b2.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.